Wpis z mikrobloga

@123radzio jedyna zaleta pendolino to wagon ze strefą ciszy, gdzie przypadkowy człowiek biletu nie kupi. Można w spokoju sobie podrzemać albo poczytać książkę.

Kup bilet w IC, a za różnice kup sobie kebsa i browarka, to zdecydowanie lepsza inwestycja tych pieniędzy.
Wow dobra powiem wam że naprawdę nie spodziewałem się takich opinii, myślałem że właśnie będzie niebo a ziemia czy coś patrząc na tak ogromną różnicę w cenie, no ciekawe, dzięki mirki wybieram IC w takim razie
Strefa Ciszy jest też w Dartach i Flirtach. Więc wychodzi na to, że nie ma żadnych zalet ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: tam jest wydzielone pół wagonu, więc to wydmuszka strefy ciszy, bo i tak wszystko słychać ;p

@123radzio: O ile do EIP nie warto dopłacać, to na TLK nie warto oszczędzać, jak dla mnie to bydłowóz, a latem bez klimy to w ogóle tragedia. IC
@123radzio różnica w cenie jest taka że pendolino to produkt komercyjny tzn. ma na siebie zarobić. Natomiast kategoria TLK/IC to forma socjalu. Budżet państwa, czyli podatnicy dopłacają Intercity obecnie miliard zlotych rocznie, aby były tańsze bilety, niższe niż koszty uruchomienia pociągu.
@choochoomotherfucker: zależy kiedy.

Ja w niedzielę pojechałem Karkonoszami i wczoraj wróciłem i jestem zadowolony.
6 miejsc na przedział, wyspałem się (jeśli to można nazwać spaniem).

W tamtą stronę zimno trochę (miałem kocyk), nazat gorąco więc się wyrównało.
Tłumów nie zanotowałem ale może dlatego że w mało popularny dzień jechałem.

Pedno się karnę jak upoluję tani bilet ale to dopiero jak wrócę z Radomia*.

*na razie się nie wybieram XD