Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Proszę mirasów o poradę. Mam 25 lat i pracuję w mało ciekawej i żmudnej pracy. Coraz bardziej utłacza mnie myśl, że będę pracował u kogoś całe życie, dlatego chciałbym rozpocząć jakąś jednoosobową działalność gospodarczą, lecz totalnie nie wiem w jakim iść kierunku. Moje zainteresowania to głównie #samochody więc myślałem o #autodetaling lecz domyślam się, że ciężko tak rozwinąć skrzydła, potrzeba sporych funduszy na garaż itp. Dlatego proszę Was o jakieś wskazówki. Wolę żyć skromniej ale mieć coś swojego niż całe życie tyrać w Januszexach. Z góry dzięki za podpowiedzi
#praca #firma #jdg #przyszlosc #pytanie #pytaniedoeksperta #rynekpracy #auta #motoryzacja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim: Każdy by tak chciał. "Mirki powiedzcie jak zarobić a się nie narobić". A tak na serio to jest zbyt dużo zmiennych. Czy masz jakiś kapitał na start, jakiś lokal, lokalizacja, jakiej wielkości miasto czy jest konkurencja itp. Nie ma na to pytanie jasnej odpowiedzi, która da ci sukces na tacy. Pracuję na siebie dopiero 9 lat i niestety nie ma łatwo. Nikt ci nie powie zrób tak a będzie dobrze,
@mirko_anonim: Może usługi ogrodnicze? Średnio rozgarnięty szympans sobie poradzi, zapotrzebowanie jest i w sumie trzeba Ci tylko narzędzia i jakiegoś busa/pickup. Jakbyś jeszcze zrobił papier na pilarza to fajnie się zarabia na wycince drzew.
@mirko_anonim: ja ci powiem czego mi brakuje, a co widziałem że działa z powodzeniem w innych krajach. Detaling i myjnia która przyjeżdża do klienta. Przyjeżdżasz pod dom klienta, otwiera ci auto i myjesz odkurzasz etc na miejscu.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Dezynfekcja np. odpluskwianie. Wszystkiego możesz się nauczyć z neta i filmików na yt jak inni to robią. Maska, pryskacz i środki chemiczne to jedyna inwestycja na start. Wiadomo, auto do przemieszczania. Myślę, że już po kilku wizytach u klientów ci się zwróci.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·