Wpis z mikrobloga

@maniek74 przez dołożenie miałem na myśli wykorzystanie zarobku z szortów broker pozwala mi piramidowac ( ͡º ͜ʖ͡º) zamknąłem z zyskiem połowę pozycji przecież brałem z góry prawie 150 pkt i teraz znowu ponowiłem na full
@maniek74 a gdzie ja napisałem że zamknąłem w dołku brałem te szorty w tamtym tygodniu i zamknąłem wczoraj z małym zyskiem ponowilem teraz ¯_(ツ)_/¯ jak by wczoraj nie wyciągnęli na koniec sesji to bym je dalej trzymał a tak się bałem że Azja może mocniej odbić po ostatnich spadkach
@Uncontrollable24 to było realizować zysk a nie kisić tyle czasu licząc na niewiadomo co, i pisze to w kontekście tego, ze to samo robiles w zeszłym roku, jak miałeś profit na tym shorcie NQ, to zamist realizować to dokladales, teraz miała być zmiana a dalej ciagle shortowanie NQ, a szkoda gadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Uncontrollable24 to samo wypisywales rok temu, zrozum wreszcie, ze zawsze będzie jakiś argument za spadkami, a ty masz na to zamknięta głowę i sobie co chwile wymyślasz coś innego, pod co niby zgarniesz dużo lagę w dół na NQ, tylko teraz zamist krachu i recesji piszes o wzrostach NVDA przed sezonem wynikowym lol