Wpis z mikrobloga

@RunAway268: W sumie się nie dziwię fajnopolaczkom. Pis jak obejmował władze to większość tych zwolenników tuska miało 10-12 lat i im się po prostu wydaje, że całe życie żyli w dyktaturze pod rządami kaczora. Jak tusk rządził to oni nie interesowali się polityką tylko tym, żeby nie zesrać się w pampersy. Stąd te bezkrytyczne zachwyty wobec uśmiechniętej koalicji.
@Kryspin013: mam ponad 30 wiosen na karku, w wyborach mogę uczestniczyć od 2008 roku. Uczestniczyłem w każdych możliwych, czy to samorządowych czy do parlamentu, europarlamentu i w żadnych z nich nigdy nie zagłosowałem na PiS ani na człowieka powiązanego PiSem, ale według wykopka/wykopków jestem pisowcem :D w niezłej bańce się zamkneliscie, w sumie trochę współczuję.

w sumie nie wiem po co się tłumacze no ale #!$%@? kisnę już z głupoty niektórych ludzi


@RunAway268: pocieszam się, że część z tych dzbanków to opłacane trolle. Ale nad resztą to nawet szkoda się rozwodzić, sfrustrowani ludzie, traktujący innych jako wrogów i życzący im śmierci. Ciekawe, czy na żywo też są tacy agresywni czy to zwykli internetowi napinacze.