Wpis z mikrobloga

@NicolasLatifi: ale można się pomylić co do oceny rzeczywistości więc żądam pytanie czy Wawer pomylił się co do oceny rzeczywistości, bo jego krytykę rządowego budżetu gremialnie na tym portalu uznano za godna napiętnowania,
  • Odpowiedz
jego krytykę rządowego budżetu gremialnie na tym portalu uznano za godna napiętnowania


@11mac11: a nie zastanowiło cię co jest tego przyczyną? Co po krytyce, która nie zawiera żadnych konkretnych argumentów i propozycji rozwiązań? Nie wspominając już o tym, że jakoś niewiele uwagi Konfederacja poświęca faktowi, że mamy styczeń 2024r. i rozmawiamy o budżecie na 2024 a za tę sytuację odpowiada PIS i prezydent bo to oni mimo oczywistej arytmetyki rozkładu
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: druga część twojej wypowiedzi nijak się ma do głosowania na temat budżetu. Co do pierwszejz to Konfederacja już podczas kampanii wyartykułowała w jakim kierunku powinien iść budżet.
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: mieli argumenty. Mencen z 10 minut o budżecie pierdzielił z mównicy. Zwyczajnie nie siedzisz w temacie i nie jestes na bieżąco.

Po drugie czemu cały wykop uważa, że obowiązkiem szurów jest głosowanie tak samo jak koalicja?

Z tego co wiem konfa wstrzymuje się do głosu wtedy, kiedy uważa że zmiany są potrzebne, ale nie w formie przygotowanej przez koalicje.
  • Odpowiedz
Z tego co wiem konfa wstrzymuje się do głosu wtedy, kiedy uważa że zmiany są potrzebne, ale nie w formie przygotowanej przez koalicje.


@mocarny_knur: oczywiście zawsze wtedy składa swoją propozycję zmian, prawda? PRAWDA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mencen z 10 minut o budżecie pierdzielił z mównicy. Zwyczajnie nie siedzisz w temacie
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi mają teraz propozycje rozwiązania sporu dot konfliktu z dudełem. Inne partie są zainteresowane prawda? PRAWDA?

Oczekujesz od partii opozycyjnej z 18 posłami która od 4 lat jest wchłaniana raz do pisu, raz do po (bo to faszyści są), od 4 lat upada i nie wchodzi do sejmu żeby składała budżet? To nie szury wygrały wybory tylko koalicja.

Z tego co pamiętam w expose premiera nie było żadnych szczegółów dotyczących podatków.
  • Odpowiedz
mają teraz propozycje rozwiązania sporu dot konfliktu z dudełem.


@mocarny_knur: podatkiem, tak?

To trochę tak jakby od rządzących nie wymagać niczego, a od szurow którzy nie mają na nic wpływu
  • Odpowiedz
prawa które druga połowa sceny politycznej nie respektuje.


@mocarny_knur: zgadnij co sie dzieje z jednostkami które nie respektują prawa


Całkiem sprawnie idzie Ci lwomorszczenie, ale mam już dość. Dyskusja dotyczy prostego faktu że konfa przychodzi drzeć morde, bez oferowania poprawek / alternatyw
  • Odpowiedz