Wpis z mikrobloga

Nie jestem za pisem ale widzę że od wczoraj wieczora mastermind matecki spin doctor w końcu wydumał przekaz.

Teraz boty narzekają że może i zamykaja przestepcow ale CPK i elektrowni atomowej to już na pewno nie będzie.

Coraz bardziej to prymitywne, byłoby śmieszniej gdyby Wawrzyka bronili

#poiltyka #bekazpisu #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
ale ja serio obawiam się, że EJ znowu obsuną o kilka(naście) lat


@efceka: Spokojnie, tutaj akurat jest pełna zgodność na wykonanie tej inwestycji z każdej strony poza nielicznymi szurami od zielonych
  • Odpowiedz
  • 1
@Leniek Ufam, że temat elektrowni to temat zastępczy. W sensie, że rządy teraz stanowczo nie reaguje aby PiSowscy grzali temat. A rząd sobie w spokoju będzie działać a porem cyk zdemontuje plotki i temat załatwiony a PiS tylko straci czas.
  • Odpowiedz
  • 3
@Variv: każda jedna sprawa od poczatku kadencji jest tak załatwiana. Rząd robi swoje a pis kwiczy i tupie obok licząc na reakcje, której nie otrzymuje.

świnie kwiczą, karawana jedzie dalej
  • Odpowiedz
@efceka: no dobra ale nawet jeśliby dosłownie dzisiaj wbili łopatę to cała elektrownia by została oddana jakoś w 2032. W jaki sposób wpłynie to na twoje obecne rachunki? Niestety, Polska #!$%@?ła i teraz przynajmniej przez 10 lat będą wysokie rachunki, bo nie da się tego przeskoczyć. Lobby górnicze jest zbyt silne w Polsce i wszyscy politycy zbytnio się z nimi cackali. Jakby górnicy zostali zaorani 15 lat temu, to jestem
  • Odpowiedz
@efceka: te rachunki nigdy nie będą niższe. Nawet, jak będziemy mieli prąd tylko z EJ. Co najwyżej będą wolniej rosły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz