Wpis z mikrobloga

Wiedzieliście, że atakowanie ludzi, niszczenie mienia i ogólne robienie z siebie błazna to jest "wykonywanie znakomitej roboty"? xD Polecam cały wpis, bo tam jest więcej tego typu kwiatków.

W ogóle to wyborcy Brauna zawsze byli dla mnie wielką zagadką. Jak można popierać kogoś takiego? Podobają się wam jego odpały i ciągłe pomówienia (na przykład Szumowskiego o alkohol)? Wierzycie, że pod aquaparkiem w Mszczonowie będzie tajna baza żydów? Popieracie bzdury z konfederacji gietrzwałdzkiej?

#bekazprawakow #polityka #heheszki #sejm
tusk - Wiedzieliście, że atakowanie ludzi, niszczenie mienia i ogólne robienie z sieb...

źródło: screencapture-wykop-pl-mikroblog-gorace-12-2024-01-18-07_17_37-3

Pobierz
  • 38
a Ty popierasz?


@dzidek_nowak: W żadnym wypadku, jest to jeden z większych szkodników w tej kadencji sejmu. Jednak to ty go bronisz, więc stąd moje podejrzenie, że jesteś jego wyborcą.
dlaczego jestem uprzedzony do różnych orientacji itp?


@dzidek_nowak: Nie wiem dlaczego Ty jesteś. Ja na ten przykład jestem uprzedzony do gejów, bo niemal każdy, którego poznałem do tej pory był pretensjonalnym #!$%@? lub rozwiązłym hedonistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja na ten przykład jestem uprzedzony do gejów, bo niemal każdy, którego poznałem do tej pory był pretensjonalnym #!$%@? lub rozwiązłym hedonistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NoMercyIncluded: to może przestań umawiać się z gejami?

tak działa narzucanie komuś poglądów które sam stosowałeś wyżej


@dzidek_nowak: Co ja ci niby narzuciłem? Cały wpis bronisz Brauna, więc miałem uzasadnione podejrzenie, że jesteś jego wyborcą.
@tusk: wskaż ten cały wpis gdzie bronię Brauna. No w każdym komentarzu wg Ciebie to robię to będzie Ci łatwo na 13 moich komentarzy wskazać chodź niespełna połowę czyli 6 komentarzy którymi bronię Brauna. Jak tego nie zrobisz to rzucasz słowa na wiatr i nie warto pisać z Tobą i czytać.
będzie Ci łatwo na 13 moich komentarzy wskazać chodź niespełna połowę czyli 6 komentarzy którymi bronię Brauna


@dzidek_nowak: Proszę bardzo, zajęło mi to jakąś minutę, więc faktycznie było łatwo.

ojjoj, płaku płaku OP robi bo świeczki ktoś zgasił. Ojoj xD


@dzidek_nowak: Bagatelizowanie sprawy w celu umniejszenia wagi zarzutów wobec Brauna

o matuchno. Przecież to stworzenie zagrożenia w wielkiej skali! Powinni te niebezpieczne narzędzia w postaci gaśnic ustawowo zakazać! MASZ RACJĘ!!11one
tam nic takiego nie widzę. Jedynie to, że sobie dopowiadasz sam w głowie to mityczne bronienie.


@dzidek_nowak: Dobra, widzę, że do ciebie nic nie dociera, szkoda mojego czasu