Wpis z mikrobloga

Wiedzieliście, że atakowanie ludzi, niszczenie mienia i ogólne robienie z siebie błazna to jest "wykonywanie znakomitej roboty"? xD Polecam cały wpis, bo tam jest więcej tego typu kwiatków.

W ogóle to wyborcy Brauna zawsze byli dla mnie wielką zagadką. Jak można popierać kogoś takiego? Podobają się wam jego odpały i ciągłe pomówienia (na przykład Szumowskiego o alkohol)? Wierzycie, że pod aquaparkiem w Mszczonowie będzie tajna baza żydów? Popieracie bzdury z konfederacji gietrzwałdzkiej?

#bekazprawakow #polityka #heheszki #sejm
tusk - Wiedzieliście, że atakowanie ludzi, niszczenie mienia i ogólne robienie z sieb...

źródło: screencapture-wykop-pl-mikroblog-gorace-12-2024-01-18-07_17_37-3

Pobierz
  • 38
nikt im nie kazał, mogli odejść i to zrobili właśnie więc nie wdychali.


@dzidek_nowak: xDDDDDD Tak tak, ich wina, że nie odeszli jak Braun odpalił bez powodu gaśnicę w zamkniętym pomieszczeniu xD Wytłumacz mi racjonalnie jeszcze te tematy:
- Co Żydzi będą robić pod CPK
- Co Żydzi będą robić w aquaparku?
- Czemu Braun zniszczył choinkę?
- Co Żydzi będą robić pod CPK

- Co Żydzi będą robić w aquaparku?

- Czemu Braun zniszczył choinkę?


@tusk: na dwa pierwsze nie wiem nic i nie wypowiadam się jak nie wiem a co do 3 pkt to chyba dobrze, że nie jest jednostronny?
o od dzieleniu religii od sądów, sejmu itp.

To źle? Teraz rozumiesz?


@dzidek_nowak: xDDDDD Typie, on wnioskuje o mianowanie Chrystusa królem Polski, podpisuje akty, według których poddaje swoje życie polityczne pod panowanie Boga, a ty mi mówisz, że chce oddzielenia religii od instytucji państwowych xD