Wpis z mikrobloga

Lekarka po badaniach krwi sprawdziła i NIE PRZEPISAŁA mi Izoteku na trądzik na plecach... dała jakiś aklief ale chyba #!$%@? to daje... znacie jakies dobre sposoby aby pozbyc sie tradzika?

#dermatologia #izotek
  • 16
via Wykop
  • 0
@winterberrysandwich: odstawiłem półtora roku temu fajki i alko, na razie się trzymam... co do aktywności jestem min 1 raz w tygodniu na basenie i teraz zauważyłem, że jak dzisiaj byłem to mi tak jakby podrażniło i więcej ich wysypało xdd

czym nawilżać? diete to tak srednio co mam trzymać... co do cynku, jak polecasz brać?
@Qtko: cynk to jakiś z kfd albo z apteki jakiś suplement, po basenie mogło cię wysuszyć/wyspać od chloru może a nawilżanie to jakieś Emolium tylko trochę kosztuje, ewentualnie pytaj o alternatywy w aptece. Krem Mediderm też dobrze nawilża z tym, że na całe plecy to nie będzie zbyt wydajnie, raczej trzeba jakąś emulsję do ciała. Jeżeli chodzi o dietę to bardziej w stylu wyrzucić mocno przetworzone rzeczy, sól, cukier itd.. Unikałbym
@Qtko: Jak Aklief na Ciebie nie działa, to od razu umów się znowu na wizytę. Na mnie też nic nie działało, dopiero Izotek mi pomogl.

Poza tym co zostalo napisane, to czesto zmieniaj reczniki i posciel, miejsca gdzie masz tradzik myj oddzielnie po prysznicu i wycieraj najlepiej recznikami papierowymi. Mozesz tez wyczyscic sluchawke prysznicowa i zlew (w sensie w srodku) bo tam pewnie jest troche syfu, szczegolnie jesli mieszkasz w wynajmowanym
via Wykop
  • 0
@pan_piotr1: tzn wiesz, nie działa bo dopiero drugi tydzień go biiore, poczekać do końca miecha?
Izoyekj mi nie przepisze bo mam coś z próbami nie tego ...

Zobaczymy w lutym co Pani powie bo powiem szczerze, że nie uśmiecha mi się wydawać 120 zł co miesiac na coś co nie działa