Wpis z mikrobloga

Ten posążek bożka wydawał mi się dziwnie znajomy. No i Bingo, Srejle z Adamem byli w Wietnamie i nagrali ten klip.
EDIT: @ociekurnia ma rację, ten bożek to lotnisko w Siem Reap czyli Machaj chyba nie kontaktował bo opisał to jako Wietnam.

Mumin ta sama lokacja i nazwał to Phuket Tajlandia xD.

Boże jak można być takim debilem by sobie cudzy film wstawić i to jeszcze z lokacji z innego kraju.

Link do lepszej jakości: https://i.ibb.co/51wZYyr/fake-mumin.png

WYJAŚNIENIE: Jakby ktoś mówił, że nie pasuje bo Srejle gdzie indziej, to fakt bo Srejle jest nagrywana z drugiej strony. U Mumina byłaby za posągiem. Bo jak się przyjrzycie, to za nią są te czarne tablice z napisami pomieszczeń.

#raportzpanstwasrodka #wloczykijwazji
MWittmann - Ten posążek bożka wydawał mi się dziwnie znajomy. No i Bingo, Srejle z Ad...

źródło: fake-mumin

Pobierz
  • 12
  • 6
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: No pewnie trochę będą musieli zabulić.

@harold97: #!$%@? to nawet Klapek takiego gówna nie odstawiał by udawać, że się jest w Phuket, a ten bożek z Siem Reap nowego lotniska jest.

@lskx: O lewandowskiej? Wołaj mnie jak zrobisz, to wleci donejcik. No ten przyjaciel to Adamuś, bo ten bożek jednak z Siem Reap jest z tego nowego lotniska, z którego polecieli ze Srejle do Hanoi w Wietnamie.

No,