Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ma podobną sytuację z BK2 w Pekao SA? ważność decyzji finansowej przekroczyła 100 dni, komplet dokumentów w banku od dawna. Dzisiaj telefon z banku, że niewiadomo co z decyzja ostateczną. Mimo, że dopłaty z BGK są zarezerwowane to mają sporo wniosków powyżej 100 dni i oddział czeka na informację z centrali czy mogą to wyjątkowo procesować czy dać negatywna decyzje. Całej procedury nie można rozpocząć od nowa, ponieważ nią ma już BK2. #kredythipoteczny
  • 10
  • Odpowiedz
@Koszmarny: Może być wesoło, znając życie to ich procedury są niejasne czy powinni to zamykać czy nie, zapytają BGK a BGK odpowie "mamy to w dupie, postępujcie zgodnie ze swoimi procedurami" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Współczuję zarządowi pekao :P
  • Odpowiedz
@Koszmarny: Ważność decyzji finansowej wynosząca 100 dni to tylko wewnętrzna procedura banku, nie ma przeszkód, aby przedłużyć termin jej ważności lub wydać nową decyzję finansową.

Współczuję zarządowi pekao


@DeoLawson: Nie ma powodu, to chyba najgorszy bank pod względem wewnętrznej organizacji, compilance, struktury i całego zarządzania.
  • Odpowiedz
  • 0
@DeoLawson: @marcpol Info od doradcy mam takie, że Pekao zmienia procedurę bo mają takich sytuacji setki a przecież są jeszcze wnioski z listopada czy grudnia. Ale to wszystko ma potrwać nawet i do marca xD Będzie niezły bal.
  • Odpowiedz
  • 0
@marcpol: podobno dalej niż 130 dni nie przedłużają. Decyzję ostateczną dostałem w 128, a umowę podpisałem właściwie po zamknięciu placówki ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz