Wpis z mikrobloga

Wymowna reakcja Janusza Cieszyńskiego na informację o obrzydliwych słowach Agnieszki Wojciechowskiej van Heukelom o Magdalenie Filiks.
Trochę dziwi mnie co taki gość robi w PiSie, bo nie pasuje do tej "wesołej" hałastry, jako jeden z nielicznych wydaje się mieć klasę w tej partii.
No i te respiratory...

źródło wideo
#sejm #polityka #bekazpisu
LukaszN - Wymowna reakcja Janusza Cieszyńskiego na informację o obrzydliwych słowach ...
  • 20
  • Odpowiedz
  • 150
@LukaszN: Słucha, ale się nie cieszy. Jakoś nie mam szacunku do kogoś, kto się nie zgadza, ale jednocześnie boi się odejść, bo mu tak wygodniej.
  • Odpowiedz
  • 1
@czlapka: no Ministrem Cyfryzacji też był naprawdę sensownym. Szkoda tylko, że dał się uwikłać w te respiratory podczas pandemii, bo będzie się to za nim ciągnęło
  • Odpowiedz
@LukaszN: PiS ogólnie jest raczej zlepkiem partii a właściwie frakcji, które trzyma Kaczyński. Nie ma co się dziwić, że obok Czarnków i Kowalskich są też osoby racjonalniejsze, zwłaszcza te nie pierwszoplanowe, niebędące członkami Suwerennej czy zakonu PC.
  • Odpowiedz
@budep: Nie róbcie z niego dobrego chłopaka, taka sama gnida jak Szumowski, w momencie kiedy ludzie chorowali oni zajmowali się robieniem wałków na setki milionów.
  • Odpowiedz
@LukaszN: Ministrem Cyfryzacji był średnim, co najwyżej miał dobrych ludzi niższego szczebla, którzy za niego ogarniali co lepsze pomysły. Pamiętam jak przyjechał do mojej uczelni na spotkanie dotyczące rozwoju przyszłościowych technologii w Polsce. Forsował bardzo dziwne tezy (z którymi grono profesorskie się nie zgadzało), między innymi że Polska nie ma szans na osiągnięcia badawcze w high tech, bo mamy drogi prąd i nas Francja z elektrowniami atomowymi zawsze będzie wyprzedzała.
  • Odpowiedz
@LukaszN tak się kończy brak merytorycznych parti prawicowych. Nawet jak jest jakiś rozsądny prawak, co realnie chce dobrze dla ludzi, a nie dla siebie, nie ma wyboru specjalnie, miedzy młotem konfederacji, a kowadłem PiSu
  • Odpowiedz
@Izuberton: a weź.
w zeszłym tygodniu ludzie z Gowina robili ostatniego sprawiedliwego, a to przecie typ bez kręgosłupa.

wyborcy to mają pamięć złotej rybki. od wyborów do wyborów. nawet nie to. rok przed wyborami, reszta się nie liczy
  • Odpowiedz
@LukaszN: W tym filmiku widać też spojrzenie naczelnego NKWDzisty w osobie Sebastiana Kalety który bacznie obserwował wszelkie oznaki zawahania wiary w jedynie słuszną partię. Obrzydliwy typ.
  • Odpowiedz