Wpis z mikrobloga

@goferek: Markusa zamówiłam nawet, bo akurat promo jest, choć nie wygląda na jakiś super i widzę, że ten fotel można kochać albo nienawidzić. No ale od dawna potrzebuję nowego fotela, ale na ślepo nie chcę kupować i tak odkładam i odkładam już z rok. To wzięłam Markusa i od razu planuję wycieczkę gdzieś może w lutym przy jakimś wolnym.

Markusa sprzedam jakiemuś entuzjaście za 3/4 ceny najwyżej.
  • Odpowiedz
@otoczenie_sieciowe: daj sobie spokój z tymi fotelami. Poszukaj sobie na olx osób które sprzedaja fotele steelcase'a, hermana millera, okamure. Może trochę droższe, ale masz fotel na całe życie a komfort siedzenia to jest bez porównania.
  • Odpowiedz
wybrać się na wybór idealnego #fotel #fotelbiurowy do siedzenia przy biurku 8h dziennie? Chodzi mi o to, żeby fotele były złożone, żeby obejrzeć sobie wygląd zewnętrzny, zbadać regulację, wygodę, itd.


@otoczenie_sieciowe: Jaki budżet?

Kinnarps:
- showroom - ul. Marii Konopnickiej 17, Kraków (budynek Centrum Kongresowe ICE)

Steelcase:
- ARC Interiors - ul. Ślusarska 8 lok. LU7, Kraków

Flokk (RH, Giroflex, HÅG, BMA):
- Lobos - Medweckiego 17, Kraków

Nowy Styl:
-
  • Odpowiedz
Może trochę droższe, ale masz fotel na całe życie a komfort siedzenia to jest bez porównania.


@kone: każda dupa jest inna. Nawet fotel za 99999 może mi nie spasować.

https://www.olx.pl/d/oferta/fotel-biurowy-japonski-okamura-contessa-aluminium-CID628-IDY3ofZ.html


@kone: miało być droższe, a jest 861zł [?] jakby gość tego typu był gdzieś bliżej i umożliwiał wypróbowanie to czemu nie

@armt: dzięki za pokaźną listę, dnia mi braknie teraz ʕʔ
  • Odpowiedz