Wpis z mikrobloga

Tyle się dzieje ostatnio w polityce, że łatwo przeoczyć największego politycznego przegrywa ostatnich miesięcy: Sławka Mentzena.

Szedł do wyborów jako nowa siła. Młody, inteligentny, wygadany człowiek sukcesu, ekspert ekonomii (XD), przyszły minister gospodarki (XDDD). Ale kampania po dupie, jakieś religijne brednie, lincz od Petru, "wolność tak, ale...". Skończyło się ledwo nad progiem i Konfa weszła do sejmu bez żadnej realnej władzy czy karty przetargowej.

A to dopiero początek XD Faszyzujące, mini-pisowskie skrzydło Krzysia Bosaka, zawsze było silniejsze, ale takiej marginalizacji "wolnościowców" jeszcze nie było. Braun walczy gaśnicą z talmudyczno-satanistycznym spiskiem, Bosak i jego poplecznicy już otwarcie szorują kukle Kaczyńskiemu i przedzierają się przez ścieżkę wytyczoną przez Andruszkiewicza czy Bąkiewicza.

A nasz niedoszły minister gospodarki nie ma żadnego pomysłu jak odnaleźć się w takiej rzeczywistości, tylko od czasu do czasu wymamrocze z politycznego kąta "pis peło, jedno zło", co brzmi wyjątkowo absurdalnie w aktualnym kontekście. Brawo Sławku!

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
NapalInTheMorning - Tyle się dzieje ostatnio w polityce, że łatwo przeoczyć największ...

źródło: 34fa76966a3782176b7b37b9dcab

Pobierz
  • 5
@NapalInTheMorning: mojego akurat mi szkoda. Ale reszty miernot nie...
Wiem jak prowadzić firmę itd. a ci go pewnie nie słuchają bo Bosak mądrzejszy xD całe życie nic nie robił pierwsza odpowiedzialna praca jako marszałek i dał dupy... Gość jest t zerem, ale są ludzie którzy łykają ta jego paplaninę niepoparta faktami. Powołując się na prawo jako maturzysta powinien nie #!$%@?ć propagandy PiSu w mediach. Nie każdy wie że ledwo maturę zdał