Wpis z mikrobloga

To ty głupie pytanie zadałeś. Sam odpowiedz.


@GMN1: Umieranie niewinnych ludzi to głupie pytanie?

Mata za stara na rodzenie. Skoro zdecydowała się na dzieci to chyba gotowa była naryzyko.


Aha, czyli nie masz ani koleżanek, ani siostry, ani tym bardziej kobiety.
Więc możesz mieć wywalone na kobiety.

Poza tym do Czech nie jest tak daleko. Jeśli kobieta jest na tyle obrotna, że robi badania to i do czech trafi

Dlaczego obywatelki
Nie masz ojca ani brata ani syna i masz wywalone na mężczyzn?


@GMN1:
Mam. I nie mam na nich wywalone. Czemu uważasz, że nie da się pogodzić dwóch spraw?
Czemu uważasz, że życie kobiet jest gorsze?
Czy jesteś mizoginem?

CO to za logika??? A niby czemu mam się martwić o jakieś baby? Świat napędzają mężczyźni.


A jednak martwisz się o tyle, żeby odpowiadać w tym wątku.

W jaki sposób przyczyniasz się
Liczy się ilość. Lepiej ratować życie 2 osób, czy życie 8000?


@GMN1: Czyli kobiety mogą umierać, bo mężczyźni popełniają samobójstwa?

xD - to meżczyźni utrzymują kobiety. Kobiety praktycznie nie płacą żadnych składek (gwoli ścisłości - nieliczne faktycznie coś tam robią - może z 20%). Reszta żyje na koszt mężczyz

n.

Czyli wniosek jest taki, że rządy pisowców były cacy, umieralnie kobiet podczas porodów jest ok, bo faceci je utrzymują? Czyli mają
@GMN1: Ja zadałem pierwszy pytanie.
1. w jaki sposób pomagasz tym mężczyznom?
-nie jesteś wstanie udowodnić tego, że nie masz jedynie gęby wypchanej frazesami,
2. dlaczego obracasz kota ogonem?
-stosujesz sztuczki erystyczne. Ergo, jesteś jedynie manipulantem a nie dyskutantem.
3. dlaczego zacząłeś obrażać? Czyżby niemoc cię brała?
4. dlaczego chcesz, żeby niewinne kobiety umierały?
-aż tak bardzo ich nienawidzisz. Jesteś frustratem - a to co piszesz, to są sensowne przesłanki ku
Mężczyźni sami sobie pomagają.


@GMN1:
Aha, czyli wycierasz sobie gębę ludźmi w potrzebie xD
A jednocześnie chcesz powiedzieć opłotkami, że masz na mężczyzn masz wywalone, bo na wywalone masz na ich zdrowie psychiczne w razie utraty ważnej dla nich osoby xD

Tobie jak dziecku trzeba byłoby świat wytłumaczyć. Poczytaj sobie o Jeżyku i Heżyku - one same nie widzą możliwości pomocy mężczyznom, bo mężczyzmom się nie pomaga. Wystarczą warunki do zycia
@GMN1: w ogóle, problem kobiet umierających na porodówkach, bo pis stowrzył takie prawo rzuciłem ot tak xD A ty się rzuciłeś na to całą parą. Nieźle toba zakręciłem.

6h stawiennictwo stworzyło pis, a konkretniej Błaszczak. A potem ty zrobiłeś klaksa w postaci, a jakże - obrazka, który wprowadza w błąd, jakoby Tusk był odpowiedzialny za owo rozporządzenie.
Co dowodzi jasno, żeś manipulant. Być moze z pisowskiej trollowni, a być może głupi