Wpis z mikrobloga

@Reichsmarschall bosch jest słaby, valeo jest słabe. Wycieraczki z ASO są lepszej jakości i wytrzymują 2x dłużej. Wiem że robią to te same firmy (gdzieś znalazłem że dla BMW wycieraczki produkuje Valeo), ale to nie są te same produkty. Więc kupuj tanie wycieraczki i często wymieniaj.
  • Odpowiedz
@Reichsmarschall ja do X3 G01 szukałem bo te na pierwszy montaż wytrzymały ponad rok idealnego zbierania, kupiłem Boscha i pół roku i już mazały. Szukałem i znalazłem gdzieś że Valeo produkuje te na pierwszy montaż, ale były niedostępne w Polsce, więc w końcu sprzedałem samochód.
  • Odpowiedz
@niemorzliwe: Trudno kupić teraz dobre wycieraczki. Szukałem od kilku tygodni i też się naczytałem. Podobno Valeo też poleciało z jakością. Strasznie teraz reklamują Oximo, ale z ocen na Allegro wynika, że syf. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Reichsmarschall: resztki lodu/śniegu zeskrob mosiężną skrobaczką, nie porysujesz szyby o ile mocno dociśniesz i będziesz miał czystą skrobaczkę. Jak obecne wycieraczki to totalne padło to zmień teraz. Ja jestem zadowolony z Bosch Aero, miałem kilka innych firm i mazały mi prawie od początku.
  • Odpowiedz