Wpis z mikrobloga

@takJakLubimy tu już nie ma podziału na lewaki i prawaki. Świadomie dzielenie ludzi na tych i na tych przez tych cwaniakow. Odejdzmy od takiego podziału i będzie przyjemniej dyskutować. Ja mogę oskarżyć o to prawicę która ogranicza wolność jednostki zabraniając np. aborcji lub wprowadzanie zasad z religii do życia codziennego albo nakazy obrony interesów państwa przez obywateli czyli pobór do wojska.
  • Odpowiedz
@poczatkujacywycoopowicz: O "individual carbon footprint tracker" mówił dwa lata temu prezydent Alibaba Group a więc firmy
Chińskiej. W Chinach jako państwie totalitarnym sobie takie coś wprowadzą. A na zachodzie ogólnie to o czym mówił się nie spodobało i zostało to skrytykowane.

A jak patrzę kto przyjeżdża na WEF to z tego co widzę pchają się tam wszyscy poza krajami najbogatszymi i największymi firmami. Ktoś się oczywiście pojawia. Ale nagle żeby była
  • Odpowiedz
@Dragonan po co się ujawniac jak można wysłać płotkę. Bardzo często zdanie jest zmieniane od sytuacji. Zobacz co się stało z BTC i instytucjami lub ludźmi którzy mówili że BTC jest be ale jak już są w nim to już nie jest be. Węglowy ślad to delikatny przykład. Najbardziej szokujący jest fakt o słowach dotyczących przelewu krwii.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
  • Odpowiedz
po co się ujawniac jak można wysłać płotkę.

@poczatkujacywycoopowicz: ?? Że co? Złe elity Dudę wysłały w tym roku na WEF. Chyba co roku jeździ. Tak samo jak Morawiecki.

O BTC nie mam pojęcia o czym mówisz. Tak samo ze śladem węglowym.
  • Odpowiedz