Wpis z mikrobloga

Ciekawe, który to czołg i z czego dostał.
Nie pomaga fakt, ze pomijając to samo nagranie, to na innych te modele i tak wybuchają tak samo.
Na oko dostał od javellina a potem film z drona ucięty i pokazane boom od javellina, ale ogladalem dwa razy i nie przygladalem sie.

Swoją drogą marzę, żeby ruskie trolle z tagu były merytoryczne, zamiast po prostu idiotami, i obnażali takie filmy, bo jeden z nich kłamie.

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Ciekawe, który to czołg i z czego dostał.
Nie pomaga fakt, ze pomijając to...

źródło: nfsfnsfnsfnsnffn

Pobierz
  • 14
@robertkk: Były osoby merytoryczne, które wrzucały rzeczy z jednej i drugiej strony, to zostali pogonieni przez debili polujących na onuce. Zamiast się wyzywać od od szpiegów czy trollów trzeba było cały czas prowadzić normalną dyskusję, która skupia się wyłącznie na wojnie i ciekawostkach, mapach i nagraniach. Niestety o niecałe 2 lata za późno i ten tag się nadaje co najwyżej do trollowania, bo nawet jak ktoś wrzuci coś ciekawego to i
@robertkk: No tak się składa, że aktywnie śledziłem tag przez 2 lata i było fajnie. Był Aryo, który jeszcze nie dostał wylewu, były rzeczowe wrzutki dotyczące samej wojny i każdego scenariusza, a także były super analizy z czasu jak jeszcze się UA walczyła o Mariupol. Były analizy bitew o Hostomel i okolice i potem nagle coś się zepsuło. Ta, urojenia bo ktoś śmiał prowadzić rzetelne analizy i przy okazji kierować się
@robertkk: Co do tagowania, to ucięło mi użytkownika, którego zaznaczyłem i jakoś tak wyszło. To co wrzuciłeś to w sumie nic w porównaniu do tego co było przed wojną z szybkimi atakami goniowatych, którzy od razu tutaj przyszli po akcji na granicy z uchodźcami i chyba w sumie od tego się zaczęło.