Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek walki daje dobre, to fakt. Na konferencjach też nie stypi jakoś spektakularnie. Potrafi odpowiedzieć na zaczepkę i pocisnac kogoś. Ludzie by chyba chcieli żeby skakał po stołach jak małpa i się rzucał z pięściami do ludzi. Wolę oglądać jego niż popo czy japczana.
@Kodzirasek: @wojtek_ubrany serio? Odpowiedzcie sobie szczerze czy dla was walka zawodowca, co praktycznie całe życie tylko i wyłącznie trenuje, nic innego nie robi - to jest jego praca z Analikiem co więcej ćpa/chla niż trenuje jest ciekawa? Pasternak jako sportowiec i zawodowiec powinien sobie stawiać wyzwania, a nie #!$%@? brać menela co se potrenuje z 10x do tej walki...
Mi by było #!$%@? wstyd taką walkę przyjąć, ale wy śmiało możecie
@4mmc-enjoyer Jaja to sobie możecie z kolegami lizać, wiadomo to nie wstyd. Ja zaś chętnie obejrzę jak pasternak obija głupkowata facjatę Anala. Po to moim zdaniem są zawodowcy we frikach żeby szmacic takie odpady jak kwiecinska czy Szeliga.
@4mmc-enjoyer nuda. Sportowcy między sobą powinni walczyć w sportowych federacjach a we frikach mają weryfikować te ciamajdy którym się uroilo że po 3 miechach treningów są nowymi macgregorami. Ja bym zobaczył np walkę pasternak kontra wszyscy uczestnicy finału turnieju gladiatorów na raz