Wpis z mikrobloga

@barnej-flinston:

pomoc humanitarna ludziom szukającym drogi do polepszenia swojego życia, bezprawnie wykorzystanym przez Łukaszenkę do gry politycznej nie jest niczym złym


*Bandytom którzy świadomie zapłacili mafiom zajmującymi się przemytem nielegalnych imigrantów, aby bezprawnie dostać się do Europy. Po drodze niszcząc płot i atakując Polaków, którzy chronią granicę. I tak, pomaganie bandytom jest złe.

bo zaufali nie temu co trzeba nie znaczy że mają zamarznąć/głodować


No wiadomo popełnili błąd. Ci kryminaliści powinni
@marian-stefan: Morderców nie głodzimy w więzieniach, ale wiadomo - są biali. Rasizm i uprzedzenia p0loków z podkarpacia w praktyce. Dokładnie na tym polega humanitaryzm kołku, że jak ktoś próbuje się dostać nielegalnie do kraju, to się nim nie gra w ping-ponga z Łukaszenką tylko odstawia do kraju pochodzenia jeśli nie spełnia przesłanek o azyl. Ale nie, p0lok za nielegalne przekroczenie granicy by zgłodził ciapaka. Za PRL z p0lski też ludzie uciekali,
Kretyni, którzy pomagali kacapom i Łukaszence w destabilizacji Polski


@marian-stefan ale przecież oni nie pomagali nikomu w nielegalnym przekraczaniu granicy.
Jedyne co zrobili to zaniesienie jedzenia i picia ludziom koczujacym po drugiej stronie granicy, jeżeli coś takiego ją destabilizuje to źle to świadczy o jakości tej granicy
@marian-stefan:
Sąd Ostateczny
25
35 Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; 36 byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie". 37 Wówczas zapytają sprawiedliwi: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? 38 Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię?
@barnej-flinston ale mnie to wali komu się dali w konia zrobić, mogli polepszyć sobie życie normalną droga czyli prośba o azyl, wizę kupić cokolwiek ale legalnie, ja jako obywatel UE muszę jakieś warunki spełnić żeby gdzieś się dostać, pretensje proszę kierować do Kartoflanego wodza, oni są na jego ziemi, więc to jego problem, owszem jeśli już komuś udało się przedostać to wiadomo że trzeba mu pomóc i nie robić pushbackow. Ruscy rządzący
@BratBorat: ale ja o niczym innym nie mówię, a z tego co kojarzę to jak nie wiadomo było co dalej ze stanem prawnym tych ludzi będzie to SG blokowała posłów z wałówką/ubraniami/kocami bez sensu. Trzeba obcych "wpuścić" i rozpatrzyć azyle(a o to niełatwo) a jak nie ma podstaw do azylu to deportacja. Proste i przejrzyste, natomiast te PiSowskie knury nienażarte jak zwykle robiły na tych ludziach politykę, zamiast jak w cywilizowanym