Wpis z mikrobloga

@Rinter: Ale wiesz, że w MIAMI masz też kataster 1% wartości domu płatny każdego roku? A wynajem jest opodatkowany podatkiem dochodowym, a nie ulgowym 8,5% ryczałtem.

Jakby warszawski rentier musiał oddawać co roku 2 pełne czynsze na kataster, a oprócz tego płacić 32% od zysku z wynajmu to by się dwa razy zastanowił jakie ma ROI z tego wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rinter Te kobiety ze zdjęcia to raczej nie patrzą na przeciętnego mirasa z Miami ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc tym tropem u nas też takie znajdziesz 10/10
  • Odpowiedz
@Rinter: Mieszkając w Warszawie masz lepszy klimat do pracy, a to oznacza lepsze zarobki. A weź w takim Miami pracuj, jak za oknem słońce, plaża i roznegliżowane kobiety.
  • Odpowiedz
@Rinter: ale w hameryce budujo domy z tektury wiem, bo oglądałem galileo wiater zawieje i już nie masz gdzie mieszkać, nie to co w potężnym kraju murowanym gdzie już kazimierz wielki zastał polskę drewnianą, a zostawił murowaną, a ty nikczemniku chciałbyś nas cofnąć do wieków średnich po prostu.
  • Odpowiedz
@Rinter: Tak misiu, w Miami same szczupłe blondyneczki w bikini i David Hasselhoff z gołą klatą.
W ogóle nie ma najebanych i agresywnych murzynów ze spasionymi dupami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miami to takie amerykańskie Mielno.
enten - @Rinter: Tak misiu, w Miami same szczupłe blondyneczki w bikini i David Hasse...
  • Odpowiedz
@Rinter na pewno w Miami sytuacja na rynku matrymonialnym jest lepsza xD pełno tłustych kolorowych bitches, które na Polaka nawet nie spojrzą, nie mówiąc o curry i latincelach, który mają w USA po prostu #!$%@?
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: Przecież nie zapłaci 32%... Wrzuci sobie to jdg na liniowym 19% - odliczy VAT(8%) i koszty i tyle było z tych waszych mądrości. Znam ludzi którzy wynajmują wyłącznie na liniówce i prawie w ogóle nie płacą podatków, do tego są zabezpieczeni lepiej bo wynajmują na usługi hotelowe. Wykopowe mądrości vs rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: No wiem ale dlaczego Ktoś kto chce mieszkać we własnym mieszkaniu (nie apartamencie) Za NORMALNE STAWKI ZE ZDROWYCH GOSPODAREK mieszkaniu ma ponosić konsekwencje tego ze ceny mieszkań śa windowane do góry przez RYNEK inwestorski.?

Po 1 kolego
W USA w MIAMI (jest to Floryda) kataster wynosi 0.8 % rocznie
do tego jeśli przekroczysz wiek 56 lat płacisz od 0.3 -0.5 % rocznie a jeli jesteś na emeryturze albo wojskowym w
  • Odpowiedz