Wpis z mikrobloga

#przegryw
Mam brata ciotecznego. Chlop 32lata. Odziedziczyl juz mieszkanie w bloku i polowe domu. Po smierci babci (kwestia zapewne nie wiecej jak 10lat) dostanie jeszcze w spadku kolejne 3 (slownie trzy!!!) mieszkania w blokach plus dzialka....
A Ty bierz kredyt na dziuple w bloku 40letnim 50metrow na 30lat....zycie kooorwa nie jest sprawiedliwe
  • 13
  • Odpowiedz
  • 9
@observatore_86: no popatrz. Ale masz problem. A teraz pomyśl sobie, że jakieś 1000 km na wschód jest pewnie nie jeden Mirek, który patrzy na Ciebie i myśli se, że Ty sobie normalnie żyjesz możesz pracować i planować przyszłość a on zaraz musi zdechnąć w okopie. I zamieniłby się z Tobą w każdej chwili, bo masz tak zajebiscie. Życie nie jest sprawiedliwe, ale Ty wcale nie jesteś tu poszkodowany.
  • Odpowiedz
@pwone to chyba najlepsze co mozna bylo mu odpisać. Od czasu kiedy wybuchła wojna i widze oliegów z ubera z urwanymi nogami i rekoma w błocie doceniam jak szczesliwym czlowiekiem jestem
  • Odpowiedz
@observatore_86 mogło być gorzej. Przez dwa lata byłem w związku z laska, której rodzinka ma w posiadaniu dwa bloki i cztery wille w tej samej miejscowości, plus dwie wielopiętrowe kamienice w Brukseli. Jedyne spadkobierczynie to ona i jej siostra. Raz jej matka poszła w tango i postanowiła związać sie z kochankiem, w ramach rekompensaty zabrała córki do salonu peugeot by te sobie wybrały po nowym samochodzie. I tak sie żyje na tej
  • Odpowiedz