Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele tą nową technologie, teraz trzeba być dosłownie znawcą linuxa aby przesłać jeden obrazek przez ssh z telefonu który jest zrootowany.

echo "get -a /sdcard/DCIM/Camera/2024-01-16-10-10-36-398.jpg" | sftp -r -P 2222 user@172.20.10.2

a później walczyć z upload wykop który raz działa a raz nie i po po prosty robi infiniy loop. Wgrywam później na imgur obrazek, ale dostaje link https://imgur.com/undefined #thafack

#!$%@?! Co mam więcej powiedzieć??
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
folderSync jesli to android dziala świetnie na moje potrzeby automatyzacji i ochrony danych


@gski: a dodaj potem to na imgur, zawsze dostaje "undefined" cała strona jest napisana w react, bo mi się poswietla ikonka reacta na fiirefox i jeszcze korzystają z redux. no zapomnieli to wyłączyć.
developera nie oszukasz :P

No zepsuli? trochę. Trzeba przyznać.
  • Odpowiedz
  • 0
@gski: Kurczę ja przez sftp przesyłam dane, bo imgur coś nie działa prawidłowo. Zastanów się lepiej nad rozwiązaniem tego, prosty skrypt w nodejs, to rozwiązuje, więc nie wiem co oni zrobili.

Naprawmy imgur i wykop!

Ja w teorii nie wiem co naprawić? Bo mamy async i await do uploud, i czeka nad wysłaniem linku, i powinno działać.
Może niech dodadzą try catch? Ciekawy jestem co będzie w catch. Pewnie wykop coś
  • Odpowiedz
  • 0
folderSync jesli to android dziala świetnie na moje potrzeby automatyzacji i ochrony danych


@gski: jedynie co działa to przysłanie danych przez sftp. ale upload leży na największych praformach. ja bez problemu mogę dodać obrazek na swojej infrastrukturze, a inne ssą.
  • Odpowiedz