Wpis z mikrobloga

Macie w domu koty, w którym któryś z nich jest wychodzący, a drugi niewychodzący?
Zamierzam zabrać zakładowego kitku na chatę, jeden już znalazł dom.
Całe życie przeżył w dziczy, ma około roku, zastanawiam się czy ogarnę trzymanie go tylko w domu. Zwłaszcza, że to kotka, a te ponoć są bardziej ciekawskie.
Plan B to po prostu ją wypuszczać, oczywiście po sterylizacji. Tylko nie wiem jak ogarnie to drugi kocur, który całe życie spędził w ciepłym domu.

#koty #kitku #kiciochpyta #pokazkota
  • 5
@Iskaryota: Mam trzy koty, dwie kotki i kocura. To właśnie kocura trzeba trzymać w domu. Szczególnie jak nie jest wykastrowany. Wysterylizowana kotka będzie się trzymała blisko domu. Moje doświadczenie jest takie. Kilka tygodni trzymania w domu, żeby się kociak przyzwyczaił do zmiany otoczenia. Największe wyzwanie to, czy koty się polubią albo będą przynajmniej tolerowały. Kocura nie wypuszczać, bo to terytorialne bydlaki i chcą wszędzie łazić. Kotki są, w tym zakresie łatwiejsze
@Demoliton_hammer: No kocura nie chcę wypuszczać bo to domowa pałka życiowa, taki półrasowiec po ragdollu który nie jest przystosowany do życia w dziczy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A ta kotka zakładowa to już ponoć rok się trzyma w okolicy, ale zrobiło się zimniej to zaczęła podchodzić do ludzi i stoi często przed wejściem do biura. Niby dzikus, a nie boi się ludzi, daje się miziać i te