Wpis z mikrobloga

Ciekawą sytuacje dzisiaj zobaczyłem. Niech mi ktoś wytłumaczy czy to po prostu zleciała się jakaś ogromna grupa wyborców PIS co jest mozliwe czy jednak wczoraj ludzie zaczęli nagle żałować odsunięcia PIS od władzy? Ciekawią mnie sondaże polityczne za kilka dni. Chodzi o ten temat CPK. Nie mam zdania na temat CPK bo za mało wiem o tej inwestycji i nie oglądałem samej debaty. Na wykopie jest artykuł na temat debaty o CPK w Tvp info i niesamowicie mnóstwo komentarzy pod artykułem chwalące PIS i krytykujące PO. To jest chyba najbardziej komentowany artykuł poprzedniego dnia. Ludzie tam piszą ,że niby do tej debaty zaproszono prawie samych przeciwników CPK i był tylko jeden zwolennik tego projektu. Piszą też ,że wyglądało to tak jakby debata miała wmówić ludziom ,że CPK jest niepotrzebne .Krytykują też Platforme ,że Tvp znowu jest zależna od partii rządzącej. Pierwszy raz po wyborach zobaczyłem artykuł na wykopie, gdzie jest tak ogromna krytyka wobec Platformy i mówienie ,że jednak PIS był lepszy i dlatego mnie to ciekawi. Każdy chyba widzi na głównej ten temat ,ale jak coś to wysyłam link https://wykop.pl/link/7335051/tak-obecnie-wyglada-dyskusja-w-rzadowej-telewizji-xd

#pis #bekazpisu #polityka #wybory2023 #tvpiscodzienny #tvpis #konfederacja #tvp #dyskusja #wybory
  • 10
@mambar: dla mnie takie sprawy jak CPK, port w Świnoujściu czy elektrownie atomowe to jedyne tematy które realnie sympatyzuje mogą przywrócić pisiorow do władzy za kilka lat. Dorzucił bym jeszcze całkowite zawłaszczenie resortu edukacji przez lewactwo(nie lewicę, tylko typowe światopoglądowe lewactwo) i ograniczenie zbrojeń w Wojsku Polskim.

Jesli Tusk ze swoją ekipom zap*erdolą te tematy to jakaś inkarnacja pisu może wrócić do władzy.
CPK, Port w Świnoujściu i atom to rzeczy, które powinny być kontynuowane, bez dwóch zdań.


@galicjanin: oczywiście że powinny być mocno przejrzane aby wykryć wszystkie wałki jakie tam poukrywali. Więc z tym bez dwóch zdań bym się wstrzymał
to jest tzw główna wykopu, gdzie hasają bandy opłaconych trolli Szanownego Mateckiego. Wejdź w dowolne znalezisko w gorących a zobaczysz obraz wpasowujący się w przekaz rublowców z TV Ruspublika.

@pyra_wykop: Ależ oblężona twierdza. Co śmieszne, przed wyborami, kiedy główna była codziennie spamowana atakami na PiS oraz Konfederację, to wtedy narracja była odwrotna, że mikroblog jest pełen opłaconych trolli, a na głównej cała prawda całą dobę.
@galicjanin: ze zbrojeniami się zgadzam, zakupy typu 96 Apaczy czy 500 himmarsów to jest jawna kpina i populizm pod publiczkę, wiadomo że gospodarka Polski nie udzwigła by tego.

Ale z MEN nie mogę się zgodzić, dla mnie im skrajniejsza opcja przy edukacji, nie ważne czy lewa czy prawa, to coś złego, do tego jest to przestawienie wajchę które daje ogromne paliwo polityczne pisiorom. Chyba że to jakiś plan ktorego na pierwszy