Wpis z mikrobloga

Pamiętam, jak zajarany leciałem do domu mając w ręku kasetę z tym kawałkiem. Odtwarzacz płyt już miałem, ale nie stać mnie było na płytę. Zadowoliłem się totalnie zjechaną kasetą BASF.
Pamiętam pogodę- padało.
Pamiętam czas- było już ciemno
Pamiętam dzień- to był piątek, bo katowałem kasetę przez cały weekend, a potem w szkole na walkmanie.
Czemu o tym wspominam? Bo miało to miejsce 30 lat temu, a wydaje mi się, że to było wczoraj. Jeszcze jedno takie "wczoraj" i złożą mnie do ziemi. Czas to jednak dziwka.
#muzyka #offspring #90s #nostalgia
Pshemeck - Pamiętam, jak zajarany leciałem do domu mając w ręku kasetę z tym kawałkie...
  • 5
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Ja zacząłem tego zespołu słuchać od ósmej klasy w podstawówki, akurat jak był boom na Americanę. Pamiętam, że jak już miałem na kasecie Americanę, to później wyciągnąłem mamę na Ignition (1992), a następnie debiutancki album (1989), gdzie był jeszcze utwór Kill the President (w tamtych czasach już znałem podstawy angielskiego i przez to myślałem, że jak będę słuchał za głośno tej piosenki, to policja mi wjedzie na chatę
CulturalEnrichmentIsNotNice - @Pshemeck: Ja zacząłem tego zespołu słuchać od ósmej kl...
  • Odpowiedz