Wpis z mikrobloga

Mam dosyć tego szczucia jednych na drugich. Fajnopolacy, p0lki, lewaki, prawaki, konserwy, kuce z konfy, szury, antyszczepy, żymianie, manlety, pato gale mma, kacapy, ukry, niemiaszki.
Ja #!$%@?ę, ile można ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ludzie powinni latać już do gwiazd, odkrywać wszechświat, a to co głównie robią to marnują czas i energię na nienawiść. Na wykopie może nikt nie #!$%@? rakietami w sąsiadów, ale naprawdę mam już powoli serdecznie dość tej jednej wielkiej szczujni na miarę mediów sprzed jeszcze kilku miesięcy.
smutna_żaba.jpg

Tagów nie ma i nie będzie.
  • 18
  • 0
Jeżeli byłbyś w pozycji wynoszącego gówno ( dosłownie), to mając pistolet w ręku i wiedząc że jesteś bezkarny, co byś zrobił?


@TheOneWhoKnocks: Nic. Jestem w stu procentach pogodzony ( w pozytywnym sensie) ze swoim losem. Nie zostanę prezydentem, kosmonautą, wybitnym naukowcem, nie wynajdę leku na raka. Jestem wyrobnikiem. Mam swoje ambicje, staram się iść do przodu, ale jeżeli przyjdzie mi w życiu wynosić obornik to będę to robił najlepiej jak umiem
@fiddle
No to może ty nic byś nie zrobił ale ogromną większość ludzi chłopa by odstrzelila. I tak właśnie wygląda świat, w małych i wielkich sprawach. Każdy walczy o swoje.
I to ta większość decyduje jak ten świat wygląda. Możesz być ugodowy i akceptujący, ale działasz tak samo tylko w mniej inwazyjny sposób. A gdy Ci życie da na prawdę w kość, zareagujesz tak jak reszta
@fiddle w polskiej polityce walczą dwa obozy. Narodowcy, chcący państwa suwerennego z eurokomuchami, którzy chcą mieć eutanazję, aborcję, niemiecki but i euro. Teraz pytanie kto wygra, bo każdy walczy o to co wg. Niego jest dobre.
Ludzie powinni latać już do gwiazd, odkrywać wszechświat, a to co głównie robią to marnują czas i energię na nienawiść


@fiddle: Wcale nie przez to, że jedna strona ciągle uważa, że nie ma sensu tam latać, a "zaoszczędzone" pieniądze powinniśmy rozdać tym, którym się nawet nie chce podnieść z ziemi...
Mam dosyć tego szczucia jednych na drugich. Fajnopolacy, p0lki, lewaki, prawaki, konserwy, kuce z konfy, szury, antyszczepy, żymianie, manlety, pato gale mma, kacapy, ukry, niemiaszki.


@fiddle: Ale to jest całkowicie normalne, naturalne i jeśli z umiarem, to nieszkodliwe. Co jest szkodliwe, to wojny między narodami kreowane przez polityków i koncerny, ale co zrobiłeś ostatnio w tym temacie? Nie pytam o to, czy dałeś ubrania jakiemuś 20-letniemu Ukraińcowi, który powinien być u
Reichsmarschall - >Mam dosyć tego szczucia jednych na drugich. Fajnopolacy, p0lki, le...

źródło: 41f

Pobierz
Mam dosyć tego szczucia jednych na drugich


A przestaniecie niszczyć demokracje w tym kraju? nie? no to wycie będzie jeszcze głośniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fiddle: Postęp technologiczny zawsze był gdzieś tam w tle i na uboczu, niezależnie od tego na czym skupial sie caly swiat - chyba Elon na zarzut "marnujesz pieniądze na jakieś głupie rakiety a dzieci głodują" powiedział że "zawsze tak było - w jednym miejscu ludzie klepią biedę, a w tym samym czasie w innym następują przełomy technologiczne i te przełomy podnoszą całą ludzkość na wyższy poziom"

Jeżeli chciałbyś żeby więcej ludzi