Wpis z mikrobloga

#lunch71

Jaffa (pl. Solny 14)

W godzinach 12 - 16 w cenie 37zł mamy lunch w formie bufetu (zwanego przez niektórych szwedzkim stołem), czyli jemy co chcemy i ile chcemy.

A na stole mamy, patrząc od tyłu, zupę (nie umiem powiedzieć jaka była, ale bardzo mi smakowała), następnie mamy niewidoczne na zdjęciu bułki i chałkę, 2 podgrzewacze z jedzeniem (gdy byłem, był tam gulasz z kurczaka, zapiekane warzywa, ziemniaki pieczone i kasza), a z przodu wiele talerzy z jedzeniem, a tam m.in. Kanapki z kurczakiem, kanapki wege, różne hummusy, oliwki, papryczki, sałatki, pasty twarogowe, jogurty wytrawne i na słodko, itd... Gdy coś się kończy, obsługa sprawnie uzupełnia braki.

Wiekszość rzeczy bardzo smaczna, weganie i wegetarianie też znajdą tam dużo rzeczy dla siebie.

Cena trochę wyższa niż w innych wpisach na tagu, wydaje mi się to miejsce świetną opcją na większy głód.

Główną wadą, którą zauważyłem, był problem z identyfikacją potraw – nie zawsze jest jasne, co dokładnie jest podane. Zasugerowałem obsłudze, że umieszczenie karteczek z opisem potraw mogłoby pomóc, więc możliwe, że ten problem niedługo zniknie.

O co chodzi z tymi wpisami? Pracuję w centrum #wroclaw i często zastanawiam się, gdzie iść na #jedzenie71 w ramach lunchu. Wiele miejsc odleciało z cenami, jednocześnie sporo fajnych lokali pozostaje mało znanymi.
Jako, że nie znalazłem zbyt wielu sensownych zestawień rekomendacji, będę sam opisywać miejsca, które wydadzą mi się ciekawe i wrzucać tutaj co tydzień.
Jeśli znasz jakiś lokal, który nadawałby się na tę listę, daj mi znać tutaj lub w prywatnej wiadomości, ale nie jestem zainteresowany żadną formą współpracy w zamian za promowanie lokalu.
gbyrka - #lunch71

Jaffa (pl. Solny 14)

W godzinach 12 - 16 w cenie 37zł mamy lunch ...

źródło: Jaffa

Pobierz
  • 5
  • 1
@Bumelante byłem w czwartek po 13:30 - bardzo mało osób, przypuszczam że niewiele osób wie o tej opcji, Pozna nami była jedna grupka osób na lunchu, a jak kończyliśmy to jeszcze jedna przyszła, więc tłumu brak.
(Nie przypuszczam, aby te wpisy mialy zasięgi, które spowodowałyby zmianę)
@gbyrka Wok In nie ma chyba menu lunchowego, ale w okolicach rynku (a w zasadzie w samym jego środku) mogę ich polecić. Samemu komponujesz zestaw składników według własnych preferencji i w okolicach 30 zł masz sporą michę dobrego jedzenia.