Wpis z mikrobloga

@SwistaQ a no to że Apple nie do końca pozwala na płatności poza ekosystemem Appla. Więc od każdego zakupu z poziomu telefonu ma procent - tu oczywiście kupisz pewnie przez www i tyle. Ale ogólnie Apple "uszczelnia" gdzie się da
  • Odpowiedz
@SwistaQ szukaj rodzinki na mikro z tureckim YT Premium, ja place ziomkowi za cały rok z góry 60 zł co daje 5 zł na miesiąc wiec śmiech na sali
  • Odpowiedz
@SwistaQ: Ja chyba napiszę o tym wątek opisujący to, bo temat się powtarza non stop, przy czym ludzie, jak @PanParasol powielają fejki, o tym, że się nie da.

1. YTLitePlus
2. uYouEnhanced

Wybór jest większy, ale polecam ci wybrać między tymi dwoma. Są to oryginalne aplikacje do YouTube (nawet po instalacji zachowują oryginalną nazwę), tylko zmodowane (odblokowane funkcje premium + SponsorBlock itp.). Jak zainstalować? Najprościej, chyba AltStore, ale ja polecam
  • Odpowiedz
@SwistaQ: Korzystasz z Windowsa czy z macOS? Pytam, bo w przypadku tego drugiego byłoby mi znacznie lżej cię poprowadzić w razie, co. W przypadku Windowsa szedłbym trochę na oślep, ale idąc o zakład, że masz Windows, to zacznę od AltStore. Jest tam ładnie wszystko rozpisane.

Na pewno musisz zacząć od założenia konta dewelopera. Na pewno masz już AppleID, więc powinieneś zapisać go do programu dewu: https://developer.apple.com/programs/enroll/ (chyba ten adres). Będziesz używał
Korda - @SwistaQ: Korzystasz z Windowsa czy z macOS? Pytam, bo w przypadku tego drugi...
  • Odpowiedz
@SwistaQ: Co do dodatków do Safari. Ja mam takie kombo:

AdGuard Pro
| najlepszy bloker reklam. Blokuje nawet poza Safari.
SponsorBlock
| blokuje żebranie o lajki, subskrypcje, czy reklamowanie przez youtubera w filmie, jakichś usług, czy produktów. W przypadku muzyki może pomijać niemuzyczną sekcję.
DeArrow
| podmienia clickbaitowe tytuły na takie, jakie powinny być. Ma też opcję podmiany miniatur filmików na klatki z filmu. Ale w jego przypadku,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Korda Kolego, możesz mi powiedzieć jeszcze jedna rzecz?
Zainstalowałem YTLitePlus poprzez Sideloadly. O co chodzi z odświeżaniem aplikacji co kilka dni i jak to robić?
  • Odpowiedz
O co chodzi z odświeżaniem aplikacji co kilka dni i jak to robić?

@SwistaQ: Musisz je odświeżać raz w ciągu tygodnia – w innym przypadku przestaną działać, ale wówczas wystarczy je odświeżyć i będzie jak dawniej.

Trzeba pierwsze odblokować telefon, a następnie:
Możesz to robić kablem, albo robić to bezprzewodowo i tylko włączasz komputer raz na tydzień (choć, jak wolisz, to możesz wcześniej na zapas) i program robi swoje w
Korda - >O co chodzi z odświeżaniem aplikacji co kilka dni i jak to robić?
@SwistaQ: ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-18 o 21.03

Pobierz
  • Odpowiedz