Wpis z mikrobloga

Na co może liczyć chłop 5k na rynku matrymonialnym?


@pamareum: Zarobki nie mają żadnego znaczenia w 3. dekadzie XXI wieku. Liczy się dynamiczność i wygląd (dynamiczność przede wszystkim).
  • Odpowiedz
@elperson: Jak się dzielić wydatkami w takim związku, nie ogarniam. Ty chcesz żyć za 3k max i resztę odkładać, a chłop żyje jak dziedzic xD
  • Odpowiedz
  • 6
@Nanari xD to jest małżeństwo. Zgodnie z prawem ich majątek jest wspólny, żyją za 23k łącznie, a jak facet się postawi to rozwód i alimenty 5k
  • Odpowiedz
Jak się dzielić wydatkami w takim związku, nie ogarniam


@Nanari: kwestia dogadania - my rachunkami dzieliliśmy się po połowie, ja płaciłem za codzienne zakupy. Za wyjazdy płaciłem ja, dziewczyna planowała co i kiedy zobaczymy - gdyby nie to to bym co najwyżej zakopane i plaże w mielnie zobaczył
  • Odpowiedz
masz rację, ale kobieta 18k nie weźmie faceta 5k


@pamareum: Bzdury. Taki Jeremy Meeks wziął ślub z multimilionerką. Zarobki nie mają żadnego znaczenia - niestety...
  • Odpowiedz
Zarobki nie mają znaczenia. Znam parę, gdzie kobieta jest lekarzem, a facet siedzi w domu.

Ja tu widzę inny problem. Jak mając 23k przychodu, dziecko i 275k długu, ktoś może myśleć o kredycie na dom...
  • Odpowiedz
@pamareum: facet nie może dostać alimentów 5k w tym przypadku. Alimenty to jest połowa kosztów utrzymania dziecka, a kobieta musiałaby teoretycznie dołożyć drugie 5k których nie ma, bo tyle to ledwo zarabia
  • Odpowiedz