Wpis z mikrobloga

@damianooo8: kurde pograłbym se w to, bo piątka mi się podobała właśnie, ale na torrentach z których korzystam tego nie ma i już raczej nie będzie po takim czasie od premiery. Skąd ściągałeś?
@damianooo8: Ja nie rozumiem hejtu na FarCry6. Mamy tam najlepsze rzeczy ze wszystkich serii. Jaskinie, wyspy, dżunglę, egzotykę, miasto. Nie będę spojlował ale jest tam kilka misji według mnie wyraźnie nawiązujących do innych gier. Z tych specjalnych broni robionych przez dziadka z CIA to szczerze mówiąc mało korzystałem. Misje w mieście też średnio mi się podobały. Może dodałbym trochę więcej nurkowania.
Czemu postać nigdy nie dostała akwalungu?
Piąta część, ta z
@damianooo8: dzięki
@Bed_Kriczer piątka ładna i kolorowa była przecież. górki, lasy, łączki, pola i tak dalej. a monotonność to jest przecież charakterystyczna rzecz dla tej serii. co było mniej monotonnego w czwórce niby? dokładnie to samo się robiło przez całą grę.
piątka ładna i kolorowa była przecież. górki, lasy, łączki, pola i tak dalej


@eaxata: Nie wiem. Może fakt że mamy u siebie taką przyrodę mnie jakoś zniechęcił. Mechanika gry oczywiście taka sama. Ale jednak walka z krokodylem czy waranem jakoś mnie bardziej jara niż walka z wilkiem. Szukam w grze odskoczni, egzotyki.
@damianooo8: Ja wczoraj przeszedłem szóstkę i była bardzo fajna. Jeden region odstawał trochę od reszty (nie będę spoilerował), a tak to przyzwoicie. Fajne misje, spoko antagonista, ładne lokacje, dobrze się strzelało. Teraz napędzony przejściem szóstki zacząłem grać w Far Cry 5, ale jakoś (o dziwo) nie mogę się odnaleźć xD