Wpis z mikrobloga

Chopy od kilku dni #!$%@?ł mnie #!$%@? wirus(pewnie coś z nietoperza). Ból mięśni i #!$%@? całe zatoki, ból głowy standard… To co się #!$%@? od 2020 to głowa mała, kiedyś chorowałem raz w roku a teraz raz w miesiącu. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami czy gorzej to wszystko przechodzicie czy lepiej się czujecie w obecnych czasach…
Najlepiej to zostać wykopkiem na sto pro i nie wychodzić z nory
#covid #wirus #zatoki #choroba
  • 11
@cword właśnie nie przyjąłem ani jednej dawki szprycy, bardziej nastawiam się w tym kierunku że dzieciaki przynoszą ciągle coś ze szkoły i tak to życie się toczy ostatnio… już się można #!$%@? jak przychodzi weekend a człowiek jak zombie chodzi
@Yankees93: Ja ogolnie to nie choruje. Raz na jakis czas 1 dzien goraczki i po temacie. Ale z 1,5 roku temu mnie powalilo. Prawie 3 dni goraczki non stop (pod 40). Mysle ze to mogl byc covidek :P

Az tu przedwczoraj (piatek) jak po robocie mnie scielo to o 18 poszedlem spac. Caly cas goraczkai wstalem o 11 w sobote. I znow goraczka. Siorka mi dala jakies tabletki co mlody dostal
@Yankees93:

właśnie nie przyjąłem ani jednej dawki szprycy, bardziej nastawiam się w tym kierunku że dzieciaki przynoszą ciągle coś ze szkoły i tak to życie się toczy ostatnio… już się można #!$%@? jak przychodzi weekend a człowiek jak zombie chodzi


XD

zrób sobie badania płuc i serca, jeśli toi przewlekły covid, to może będzie coś widać na zdjęciach

Długotrwałym skutkiem COVID-19 mogą być zaburzenia nastroju, tzw. mgła mózgowa, bóle i zawroty
@DonPoldon: Ebilfumin 75mg (stricte na grype) i pyralgina (na goraczke)

Ale w wiazku z tym ze ja wcale nie lykam zadnych tabletek to jest sansa ze inne by tez zadzialaly ale te akurat miala bo jej zostaly.
@DonPoldon: To ja znowu przeciwbolowych wcale. Jak jestem chory i goraczka podbija pod 40 to pyralgina albo polopiryna s. Tak sie zlozylo ze akurat w ta sobote mialem isc z siorka na koncert to musialem odwolac. No to jak sie dowiedziala zem chory to w drodze na koncert podrzucila mi tabsy. Normalnie to bym nie bral.