Wpis z mikrobloga

Bardzo ważne jest żeby postawić przed sobą fakty. Jeżeli bosak tak atencyjnie broni pisowców, jeżeli mentzen idzie w podobne tony, to znaczy że oni mogą iść w koalicje i liczą na przyśpieszone wybory żeby ewentualnie startować razem jako prawica. Zapewne w obronie wolności przed tuskiem dyktatorem.

Nie dajcie się na to złapać. Bardzo was proszę. I neuropa i konserwy powinny mieć świadomość tego że to pis chce tu zgotować dyktaturę a nie kuźwa tusek który był wśród top 1 ludzi na szczytach UE.

#polityka #sejm #konfederacja #neuropa #4konserwy #wybory
  • 18
  • Odpowiedz
  • 176
@czasnawybory666: Ja na TikToku (bodajże to było konto Bosaka) widziałem komentarze wyborców Konfederacji, że powinni zrobić koalicje z PiSem byleby pokonać Tuska... Widać, że rzeczywistość potrafi się zmienić bardzo szybko.
  • Odpowiedz
@czasnawybory666: Ja na TikToku (bodajże to było konto Bosaka) widziałem komentarze wyborców Konfederacji, że powinni zrobić koalicje z PiSem byleby pokonać Tuska... Widać, że rzeczywistość potrafi się zmienić bardzo szybko.


@Koziom: będą wywracać stolik razem z PiSem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@czasnawybory666: niech idą. Błagam. Tej siły już nie powstrzymacie.

Według mnie to jest sprężynka wiplera, który już kiedyś był korwinistą i zawsze powtarzał, że w polityce jest się po to by rządzić.
  • Odpowiedz
@Androo: Przecież po aktualnych sondażach to w przypadku przyspieszonych wyborów w tym momencie by mieli jeszcze więcej mandatów jak teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lordziok: Sondaże sondażami a rzeczywisty wynik przy głosowaniu zazwyczaj to dwie różne sprawy. Jeszcze może się dużo zmienić. Ale w kuluarach raczej chodzą opinię, że wyborcy PSL nie są zadowoleni z tego że oddali głos na Tuska.
  • Odpowiedz
Nie dajcie się na to złapać. Bardzo was proszę. I neuropa i konserwy powinny mieć świadomość tego że to pis chce tu zgotować dyktaturę a nie kuźwa tusek który był wśród top 1 ludzi na szczytach UE.


@czasnawybory666: xDDDD

Do kogo jest ten wpis kierowany? Rozmawiałeś kiedykolwiek z konfiarzem? Przecież to zawsze w rozmowie wychodzi - to jest ich marzenie, żeby silną ręką Pan rządził.
  • Odpowiedz
@Androo bez przesady. Tego tradycyjnego elektoratu (małomiasteczkowej inteligencji, rolników z małymi i średnimi gospodarstwami) psl-owi to zostało może na 2-3%. Ze wsi już dawno wygryzł ich PiS. Profesjonalni rolnicy, którzy mają sensowne gospodarstwa, patrzą głównie na kwestie gospodarcze i nie są zakładnikami ideologii – dla nich akurat program PSL-u i silna pozycja Tuska w UE mogą być zaletą (a to, co się dzieje z pisowcami, mają gdzieś).

To dlatego Kosiniak zaczął szukać
  • Odpowiedz
Sondaże sondażami a rzeczywisty wynik przy głosowaniu zazwyczaj to dwie różne sprawy.


@Androo: No tak... ostatnio sondażowo prawica była na styk z koalicją rządzącą, a w wyborach przewalili o 25 stołków
  • Odpowiedz
@czasnawybory666

jeżeli mentzen idzie w podobne tony


Źródło?

Mentzen podtrzymuje retorykę "kontra wszystko", ale to koalicja rządzi więc chyba logiczne, że im się obrywa więcej bo wykonują więcej czynności jako nowa władza. Bosak dość grubo popłynął. Cel wydaje się prosty - w czasie chaosu podebrać prawicowy elektorat PiSowi. Koalicja z PiS to dość daleko idący wniosek. W sensie nie wykluczam, że Bosak szuka miejsca do lądowania, ale o reszcie póki co bym
  • Odpowiedz
@czasnawybory666: pis chociaż się trochę krył z tą dyktaturą, koalicja robi sobie p.o. komendanta krajowego, zmienia wladze tvp uchwałą, zaraz się okaże że zrobią p.o. prezydenta bez wyborów xD niestety na cokolwiek bym miał głosować to nie będzie to ani koalicja ani pis
  • Odpowiedz
Raczej duża część PSL nie połapała, że Tusk wróci do władzy przez nich.


@Androo: co? Przeciez każdy wyborca PSL i 3D wiedział, że skończą w koalicji rządzącej, której liderem będzie Donald Tusk.
A ta kartka to jest to samo co "nie jestem za pis, ale".
  • Odpowiedz
@Androo w jakich kuluarach chodzą takie opinie? Bo widziałem tylko sondaże, które pokazywały wzrost dla trzeciej drogi (i to niezależne który sondaż), a o tym rzekomym niezadowoleniu to tylko pisowcy gadają, bo słowa nic nie kosztują, a oni nieraz pokazali, że mogą kłamać ile wlezie, bez zająknięcia. Takie głupoty już Czarnek gadał jak PiS udawal, że będzie miał większość, ramię w ramię z PSLem. On nawet do PSLu chciał się zapisywać xd
  • Odpowiedz