Wpis z mikrobloga

Znajoma wrzuciła na Insta zdjęcie śródziemnomorskiej kuchni na stoliku z podpisem. "już na miejscu. pozdrowienia z Hiszpanii".

Zwróciłem uwagę na kod QR na stoliku z tym jedzeniem, i po zeskanowaniu ukazało się moim oczom menu warszawskiej restauracji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 28
  • Odpowiedz
@ranking może to żart? Kiedy wrzuciłem zdjęcie diabelskiego młyna z jakiejś miejscowości nad morzem z podpisem „pozdrowienia z Czarnobyla” (ogólnie wszyscy moi znajomi wiedzieli, że byłem tam parę lat wcześniej), no i raczej ludzie chwycili żart… może ona rzuciła żartem z przymrużeniem oka, a Ty po prostu nie załapałeś?
  • Odpowiedz
@ranking: Ludzie rekompensują sobie kompleksy, w uj żałosne i śmieszne.
W wakacje byłam świadkiem podobnego oszustwa. Siedzę sobie na tarasie i grzebię w kwiatkach, nagle pod balkonem ktoś mi się pląta i coś mówi, baba przyjechała do sąsiadki i prowadziła na polu rozmowę telefoniczną która tak brzmiała:
- Tak stara, już dojechaliśmy jest wspaniale, cudowny hotel, oczywiście że all inclisive, widok na Tatry, blisko Krupówki.
A była 20km dalej w innym
  • Odpowiedz
@ranking: istnieją firmy / osoby, które wynajmują samoloty do sesji zdjęć dla ludzi by ci mogli sobie wrzucić na profilowe, instagram w/e, że lecą gdzieś prywatnym samolotem.
  • Odpowiedz
  • 47
@Cygan_Wojtus: Po komentarzach, które się tam pojawiły zorientowałem się, że to był żart skierowany do pewnej grupy osób, która kojarzy jakąś sytuację i wie o co chodzi.
  • Odpowiedz
- Tak stara, już dojechaliśmy jest wspaniale, cudowny hotel, oczywiście że all inclisive, widok na Tatry, blisko Krupówki.

A była 20km dalej w innym mieście, za free u znajomych z rodziną.


@arinkao: Też tak z moim bratem sobie żartowałem siedząc w Murzasichlu. Wszyscy zainteresowani wiedzieli o co chodzi. Dobrze, że żaden wykopek bez kompleksów nas wtedy nie podsłuchiwał.
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: E no, Murzasichle (mam nadzieje że nie wymawiasz "rz" ;) to wysoko położona, górska wieś, prężnie się rozwijająca.
Jakbys był w Zębie i to powiedział koledze to tez by mnie az tak nie rozśmieszyło. Widoki na góry z Murzasichla sa piękniejsze niż z Zakopanego, pełno tam turystów chcących uciec od zgiełku.

Ale być w Nowym Targu i mówić takie rzeczy to już zupełnie coś innego. NT nie jest w ogóle
  • Odpowiedz