Wpis z mikrobloga

Szukam pomysłów na zabawki dla kotów.

Mój kot to #!$%@? i nie chce się bawić niczym poza tym gówienkiem które jest dorzucane do pizzy żeby podtrzymać pudełko xD Martwię się, że w końcu wsadzi sobie to w oko, nos albo coś w tym rodzaju.

Przerobiliśmy już laser, piłeczki, grzechoczące piłeczki, myszki, również interaktywne, wędki i trochę innych typowych gówienek. Niczym nie jest zainteresowany, tylko podpórkami. Rozkazuje je rzucać, a jak się je schowa albo wpadną pod kanapę to robi awanturę.

#kitku #koty #zwierzaczki #zwierzeta
mala_rybka - Szukam pomysłów na zabawki dla kotów. 

Mój kot to #!$%@? i nie chce się...

źródło: 160458691715fa40da5ad345301129321

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mala_rybka: Karton, worek foliowy, piłeczka z folii aluminiowej, mała gałąź, korek od wina, sznurek, rolka po papierze toaletowym - mam identycznie, im bardziej wymyślna kupiona zabawka tym bardziej się nie bawi - woli coś w tym stylu co wymieniłem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@phxx: niestety nic, tylko patrzy się na mnie jakbym zdurniała. Ze sznurkowatych rzeczy zainteresował się tylko koralikami, ale to raz i później nie chciał. Dziwny jakiś jest ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
  • 1
Karton, worek foliowy, piłeczka z folii aluminiowej, mała gałąź, korek od wina, sznurek, rolka po papierze toaletowym


@Kennyy: z całej tej listy mój interesuje się tylko kartonem (żeby się w nim położyć) i workami foliowymi (ale też bez większej interakcji). A podpórki do pizzy to miłość jego życia!
  • Odpowiedz