Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@corsa900 <pasta o piwnych neofitach> IMO chmielowa jest nadal jednym z lepszych koncerniakow ale jest bardzo nie równa, piwa kupione z innego sklepu, innej serii moga smakowac zupelnie inaczej. Na zdjeciu widzimy exporta, dla mnie to zawsze bedzie piwo dla gimnazjalistow ktorym zwykla perla jest zbyt gorzka :p
@Pentylion od dawna nie piłem Perły, ale wydaje mi się, że jak reszta koncerniaków mocno się pogorszyła. Kiedyś smakowała zupełnie inaczej. Pełna zgoda z tym, że smak może się różnić przez serię, warunki przechowywania itp. Jednak mimo wszystko, polskie piwa omijam ostatnio szerokim łukiem. Nie jestem piwnym onanistą, ale zdecydowanie team czeskie.
@RunAway268 Tyskie i Żywiec to tragedia. Akurat w kwestii Perły i Łomży biorę poprawkę na to, że mogę się mylić, bo dawno nie piłem, ale te dwa, o których wspomniałeś zrobiły się paskudne. To zdanie podziela chyba każdy, kto nie ma wypalonych kubków smakowych.
@stepienz13posterunku jak ide do Biedry to Heineken, bardzo lubię czeskiego Żubra(12 Gradus) i Holbę(każdy rodzaj). Są to łatwo dostępne piwka, a smak jest już całkiem dobry. Cenowo wychodzi praktycznie tyle samo co za Tyskie czy Żywca.