Wpis z mikrobloga

  • 124
@szyderczy_szczur: Z całym brakiem szacunku do dzisiejszej narracji libkowo-lewicowo feministycznej, to jednak więcej babek pracuje w sortowniach śmieci a to trochę gorsza robota IMO i ich nie widać.

Zresztą kierowca jak wyżej wspomniano nie ma tak źle, zarabia też dobrze, gorzej już mają te ludki które jeżdżą z nim i dokują kubły itd chociaż z tego co wiem jak mają prawko to łatwo mogą awansować na kierowcę
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: Pracowałem parę ładnych lat temu na śmieciarce w Niemczech i mieliśmy 24 letnią Rosjanke która u nas pracowała.

Miała jakieś 160cm wzrostu i 50kg wagi ale potrafiła i jeździć (średnio, sporo obcierek xD) ale też i latać z ciężkimi kubłami

Twarda sztuka z niej była, jak mi pokazywała foty z klubu to jej nie poznałem przyzwyczajony do pomarańczowego outfitu xD
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur Widziałem w Rzymie i sam byłem zaskoczony jak ładne laski tymi mini śmieciarkami jeżdżą. Drugie zdziwienie to było to, że na szmacie w większości jeździli mężczyźni (choć imigranci), a w restauracjach czy hotelach sporo obsługi kelnerskiej było starszej daty.
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: nawet jeżeli w tym zakładzie pracują same kobiety włącznie z dyrekcją, to nie daje to żadnego pola do analizy jak wygląda ta branża całościowo. Pamiętam, że jak miałem 10 lat to mój wujek od strony ojca jeździł do Niemiec pracować na sortowni. Przy tym rozumowaniu mógłbym rzucić wnioskami, że na sortowniach pracują sami faceci
  • Odpowiedz
@JBFC: Pytanie z posta brzmiało "Widzieliscie kiedyś kobiete jeżdżącą śmieciarką?". Nie chodzi więc o żadne analizy branży, a o stwierdzenie, że kobiety nie pracują w branży. Daję Ci pole do sprawdzenia tego.
  • Odpowiedz