Wpis z mikrobloga

Widziałam tutaj parę krytycznych wpisów, że TVP pokaże "antypolski paszkwil córki komunisty", czy jakoś takoś, chodzi o film "Zielona Granica".
Sprawdzam, bo myślę sobie - nie byłam w kinie to obejrzę, choć dziwne było to dla mnie, że od razu po premierze tak dla ludzi puszczą za free.

A tymczasem ten film jest płatny na platformie TVP Vod (aż 17 zł za wypożyczenie), jak i na innych platformach - na polsatowskiej i widziałam do wypożyczenia/kupienia na rakutenie też oraz innych platformach jak C+ czy Play.

Wolny rynek, chłopy. Większość oferty na TVP vod od lat jest płatna. TVP Vod jest taką samą platformą płatną pod filmy i seriale jak reszta, jeśli wcześniej tego nie wiedzieliście.

BTW na dziś cena tego filmu na TVP Vod to jedna z najdroższych.

#film #tvp #zielonagranica
  • 10
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: kontrowersyjnego bo prawicowcy tak uważają? Jakbyś przejrzał bibliotekę płatnych filmów TVP VOD to pewnie znalazłbyś o wiele więcej kontrowersyjnych tytułów, tylko ich akurat żadni politycy tak nie "wyatencjowali".
  • Odpowiedz
no to zagłosuj swoją kasą lub nie - bo rozumiem innego wpływu nie masz


@gram_w_mahjonga: ? to o czym ty piszesz? przecież twój post dotyczy tego że to płatna treść. to nie głosowanie i zbieranie plusików tylko prawdziwe pieniądze. a kto zapłaci za porażkę?
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: mój post dotyczy, że ludzie #!$%@?ą się o transmisję filmu w mediach publicznych, mimo że film jest w sekcji płatnej, takiej jak netflix, hbo itp. płatne platfomy vod

w tvp lecą przecież zwykłe reklamy prawda? o te, które mogą przynieść porażkę finansową też się każdy dowala?
  • Odpowiedz
w tvp lecą przecież zwykłe reklamy prawda?


@gram_w_mahjonga: bladego pojęcia nie mam. od dobrych kilkunastu lat tv to tylko u mamy w czasie obiadku.

mój post dotyczy, że ludzie #!$%@?ą się o transmisję filmu w mediach publicznych, mimo że film jest w sekcji płatnej, takiej jak netflix, hbo itp. płatne platfomy vod


od kiedy to netflix i hbo dostaje dotacje od rządu za brak wpływów z abonamentu? myślę że chcesz
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: tvp vod ma rozwiniętą sekcję płatną i tyle i tak się powinno porównywać do reszty - kasa z abonamentu tu nie ma znaczenia, bo film jest płatny dla każdego tak samo jak na innych platformach vod.

Napisz wprost, że cię to boli, że taki film można obejrzeć za prywatną kasę na platformie online tvp i tyle.
  • Odpowiedz