Wpis z mikrobloga

@TheMexicano: to po prostu wycięty i oklejony brzegiem kawałek gotowej płyty laminowanej. Oni nie są producentem bo płyty robi kto inny (producent to https://www.pfleiderer.pl ), kupili tylko całą płytę i pocięli.
Mogli od producenta wziąć gotowy blat kuchenny (jest w tym samym dekorze dąb lancelot), są w grubości 28mm oraz 38mm, i róznych głębokościach do chyba nawet 120cm. Tylko to droższa opcja.
Od biedy mogli też dwie płyty skleić o
  • Odpowiedz
  • 0
@thewickerman88: @marcel_pijak no i spoko było bo za cena 250zł dostałem ładny trwały nośny blat od razu z wycięciem i klapką na kable. Jakbym wiedział to bym nie kupował wcześniej blatu z gówno ikea. Ta na bank to okolejona płyta bo co innego.
Ale tak czy siak podoba sie dla mnie jakby ktoś chciał brać to z tanimi blatami regulowanymi to ma to samo co 'gamingowe' biurka tylko taniej
  • Odpowiedz
Jakbym wiedział to bym nie kupował wcześniej blatu z gówno ikea. Ta na bank to okolejona płyta bo co innego.

Ale tak czy siak podoba sie dla mnie jakby ktoś chciał brać to z tanimi blatami regulowanymi to ma to samo co 'gamingowe' biurka tylko taniej


@TheMexicano: tu 100% racji. Jak masz metalowy stelaż który podeprze na całości to płyta będzie spoko, a meblowa będzie w cholerę lepsza niż ikeowe
  • Odpowiedz
za cena 250zł dostałem ładny trwały nośny blat od razu z wycięciem i klapką na kable


@TheMexicano: Płyta 2800x2100x18mm kosztuje 267,53zł brutto (z 1 płyty powstaje 6 takich blatów), a obrzeże kosztuje 1,72zł brutto za metr bieżący. Czyli materiał na każdy blat kosztuje 51,64zł brutto, a za "klapki na kable" trzeba i tak dopłacić.
  • Odpowiedz