Wpis z mikrobloga

Mirki, ja pierdzielę! Koleżanka z roku wrzuciła sobie zdjęcie ze mną na fejsika a moja kobieta wpadła w jakiś szał. Ostro się pokłóciliśmy to poszedłem z kumplami na piwko, bo już nie potrafiłem słuchać jaki to zły nie jestem bo ona sobie wrzuca zdjęcie ze mną a ja nie kazałem jej od razu usunąć... Wracam a ona na dodatek że jestem gnojem bo sobie poszedłem sam, że zdjęcie cały czas jest, i pewnie robiła już mi loda ta dziewczyna, że nie potrafię zrozumieć, że ma zniknąć to zdjęcie albo koniec. Ja #!$%@?ę, poważnie...? #gorzkiezale #bekazrozowychpaskow #zwiazki #okurde
  • 22
@Krawwo: przejdzie jej wyobraż sobie idziesz z laską na balety ona pije ze znajomymi w boksie ty idziesz potańczyć jakiś #rozowypasek tańczy metr od Ciebie ona wybiega z boksu i całej siły jak ronaldo z pika w kostce po imprezie od tego czasu chodzę sam...
@gr00by: chyba sobie dorobiłeś historie bo ja nie piłam to po 1 po drugie wyszliśmy razem na parkiet tyle że Ty tańczyłeś z innymi laskami a ja stałam jak kołek ehhe ładnie sobie historie zmieniasz...
wiesz ja nie lubie imprez zrobiłam to dla Ciebie a stałam jak kołek idziesz z własna laska na impreze i cieszysz sie ze ona podpiera sciane a Ty jestes królem parkietu wsrod lasek z kredkami w głowie eheh :) dobrze ze mam to za soba :)) aa i mam jedno konto na tym portalu...