Wpis z mikrobloga

@AltCtrlSpace: Tak, wsadź na 3 minuty, tylko nie nakłuwaj - mikrofalówka ogrzewa jedzenie przez drgania wody, jak para ucieknie, to zrobi się taka niesmaczna galareta.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: Proponuję timer + garnek z wodą + kuchenka - co się nauczysz to Twoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jajka spoza lodówki to wrzucasz do zimnej wody (tak aby ledwo przykryła jajka) i gotujesz na średnim ogniu/średniej mocy, jak zaczną bulgotać (ale tak poważnie a nie jedno bulknięcie na 5 sekund) to włączasz stoper, 60 sekund i wyłączasz. Wylewasz wodę i wlewasz zimną aby się schłodziły.
  • Odpowiedz
  • 0
@MgrMarecki old-school is ok but ( ͡º ͜ʖ͡º) zachęcam cię kupić to urządzonko do gotowania jajek, twoje życie się zmieni ( ͡º ͜ʖ͡º) jeżeli tak jak ja uwielbiasz jajka i jesz ich ponad 100 miesięcznie. Robię właśnie testy w mikrofalówce i widzę potencjał. Nawet po benedyktyńsku zrobiłem.

A jeszcze jedno, jeżeli preferujesz garnek to kup sobie takie czerwone plastikowe jajko które wrzuca
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: Spoko, dzięki za radę ale w tej chwili gotuję w Lidlomixie i też spoko wychodzą. Więc jeden sprzęt mniej bo jakby chcieć mieć każdy sprzęt oddzielnie to moja duża kuchnia okazałaby się zbyt mała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprzęt już muszę chować po górnych szafkach bo trochę nazbierało się xD
  • Odpowiedz
  • 0
@MgrMarecki moja kuchnia ma 30m2, więcej niż niektórzy mają apartamenty w Wawie a też nie mam miejsca xD masz rację sprzęty zajmują dużo miejsca a tak naprawdę nie są potrzebne. Do samej kawy mam cały stolik różnych rzeczy ale to bardziej fanaberie. Człowiek musi mieć jakieś głupoty bo inaczej by zwariował.
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: Fanaberie są niezbędne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak mam ochotę kupić sobie Optigrilla XL to sobie kupuję, nie ważne, że mam jeszcze drugiego grilla z grzałką od góry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak mam ochotę na frytki to kupuję frytownicę a obecnie trochę się kurzy w szafce bo częściej jem pieczone ziemniaczki ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale żeby
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: Jak sprawdzisz czy tak dobrze działa jak mówią, to daj znać z linkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wczoraj chciałem kupić philadelphie w biedrze ale oczywiście nie było xD A żona już się od dłuższego czasu dopomina o sushi ale ciągle mi czasu brak - więcej zabawy niż jedzenia, jeszcze jak ktoś ma przyjść i można się rozpędzić z większą ilością to wtedy bardziej się opłaca ;)
  • Odpowiedz