Wpis z mikrobloga

#gry #sleepingdogs

Czasem sobie tu piszę o wrażeniach po skończeniu gry, najczęściej #staregry - to podtrzymam tradycję :)

Po Sleeping Dogs nie spodziewałem się jakoś szczególnie dużo, trochę mi daleko do klimatów Bruce'a Lee i wschodnioazjatyckich sztuk walki, no ale "klon GTA" w niestandardowym settingu (nie jakieś oklepane NYC czy Kalifornia, tylko prawdziwa Azja) - to mnie skusiło.

Dupy nie urwało przez dużą repetytywność pobocznych zadań (grałem z full DLC w wersji definitive na peceta), chociaż główna fabuła całkiem fajna. Do tego te walki wręcz były nawet fajniejsze niż strzelaniny, a mini-gra w głównej grze (Zodiac Tournament) w ogóle sztos. Bardzo mi się podobał też ten Hong Kong - w końcu coś innego, ruch lewostronny (straszne człowiek ma nawyki np. podjeżdżania lewymi drzwiami w miejsce gdzie chce wysiąść), japońskie samochody (!), dużo neonów, świateł i innych azjatyckich dupereli :) Mechaniki dziwne, ale do przyzwyczajenia :)

Ogólnie całkiem spoko gra, bawiłem się nieźle :)

PS. aaaaa bym zapomniał - te "policyjne" sztuczki z hakowaniem kamer CCTV fajnie wymyślone i zmuszające do chwili uwagi a nie tylko biegania i #!$%@? :)
cultofluna - #gry #sleepingdogs

Czasem sobie tu piszę o wrażeniach po skończeniu gry...

źródło: 20141016110719

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: gra dużo bardziej przystępna dla zachodniego gracza od YAKUZY, która ma w sobie mniej akcji a więcej minigierek i fabuły.

Ciekawostka: początkowo miała być trzecią częścią serii True Crime z podtytułem Hong Kong, ale postanowili wydać pod nową marką. Niestety Square Enix niezadowolone z wyników sprzedaży zamknęło studio United front Games z Kanady i porzuciło dalsze projekty.

Ode mnie dochodzi duży minus w postaci arcade' wego modelu prowadzenia aut
  • Odpowiedz
  • 1
arcade' wego modelu prowadzenia aut


@RandomNetUser: aaa, zapomniałem o tym napisać zupełnie, a to była pierwsza rzecz które mnie negatywnie uderzyła, potem jakoś się przyzwyczaiłem, ale zgadzam się

(szczególnie że np. grałem całkiem niedawno i w pamięci miałem cudne Driver San Francisco)
  • Odpowiedz