Wpis z mikrobloga

@FreeFromMuslim: czekaj trollu. Wyjaśnię Ci.
Po pierwsze postulaty poszczególnej partii to muszą zaakceptować koalicjanci. Po drugie, jeśli nawet przyjąć, że wszyscy zaakceptują, to raz, że na zgromadzeniu trzeba Obajtka wywalić (co już niedługo), a dwa, że trzeba napisać ustawy odnośnie pozostałych spraw. Ja wiem, że tobie by starczył taki bubel, jaki twoja konfa położyła na wywróconym stoliku i stała się pośmiewiskiem, ale w cywilizowanym państwie to nie przejdzie
Nie mam wielkich oczekiwań w stosunku do PO ale rozliczać nowy rząd z obietnic wyborczych po miesiącu 'rządzenia' (podczas których wypadły święta, nowy rok, przełożone obrady) to naprawdę trzeba być pisowskim trollem.


@ATAT-2: Po miesiącu ciężko oceniać. Profesor Antoni Dudek w wywiadach pytał dlaczego KO nie przygotowała ustawy o oddzieleniu prokuratora generalnego od ministra sprawiedliwości. Serio nie dało się ustawy wcześniej przygotować? By teraz ją tylko przeprocesować? Adam Bodnar powiedział w
Nie głosowałem za pisem więc zluzujcie z tym trollowaniem. Po prostu zamiast teraz ch wie ile zajmować się rozliczaniem pisu niech się skupia na swoich 100 konkretach. Mogą powołać jakąś komisję ds pisu i niech oni ich rozliczają w wąskim gronie a nie cały naród będzie teraz oglądał ten teatrzyk a finalnie gowno zrobią bo sa tak samo w to uwikłani.
Te przeszukania to rzekomo decyzje Morawieckiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@inozytol: wiem, tym bardziej cieszy że jednak mimo tego, że tak późno, można wszystko próbować naprawić