Wpis z mikrobloga

  • 0
@nvrmnd: Nie wiem co mi się nie zgadza gdyż paski wypłat są nieczytelne dla zwykłego śmiertelnika. A słyszałem o przypadkach gdzię ludzie dawali do rozliczenia paski wypłat i zwracali im nie małe sumy przez kilka lat pracy.
  • 0
@pieczony_szczur_z_ogniska:

tl;dr loteria

Zależy na jaką robote trafisz. jak jesteś na prywatnym mieszkaniu to nawet spoko, 5 dni w tyg zawsze było. Wypłaty też nawet spoko jak na prace przez agencje. Jak jesteś na ich lokacji to loteria rostrzał jakościowy jest tak duży że raz spisz w bungalu z grzybem w pokoju 2x3 razem z kolega, a raz masz duży pokój dla siebie samego. Plan na 3 tyg do przodu też
@Sash_a: Jakim cudem są nieczytelne skoro są one dosłownie w PDF i wszystko jest podane na tacy co i za co? Tak pytam poważnie bo pracowałem tam kiedyś kilka lat i salarisy były baardzo czytelne. Czy były błędy? Tak, ale agencja sama z siebie poprawiala je i zwracała brakujące pieniądze.
Jeśli teraz uważasz, że coś jest nie tak to księgowa nic nie poradzi. Powinieneś iść na bieżąco do managera w pracy
Nie wiem co mi się nie zgadza gdyż paski wypłat są nieczytelne dla zwykłego śmiertelnika


@Sash_a: Tak jak pisze poprzednik. Tak naprawdę najważniejsze dla Ciebie do sprawdzenia jest góra ramki, ilość godzin i stawka. I to jest Twoim obowiązkiem, żeby to sprawdzać na bieżąco. Jeśli rozbieżności nie zgłosisz od razu, to potem już się nic z tym nie zrobi. Poza tym skąd księgowa ma wiedzieć ile godzin pracowałeś w danym tygodniu
  • 0
@Noggenfogger jakim cudem są nieczytelne to nie wiem, musisz zapytać otto chociaż oni sami nie wiedzą bo nie raz niezgadzala mi się wypłata i babeczki z biura same nie widziały o co chodzi. Prosty przykład z dziewczyną pracujemy na tej samej firmie w te same dni i w tych samych godzinach na tej samej stawce a różnica czasami była 20-30 e w wypłacie i nikt nie był w stanie mi wytłumaczyć dlaczego