Wpis z mikrobloga

No, powiem wam, że pozytywnie zaskoczył mnie ten Saalbach. Byłem nastawiony na przeciętne górki, skoro najwyższa tam ledwo 2k ma, ale okazuje się, że zarówno widokowo, jak i narciarsko ośrodek to absolutny TOP. Trasy długie i zróżnicowane, dość wymagające (nie wiem kto te kolorki tam nadaje, ale jakbym jako początkujący wybrał się na niektóre niebieskie to bym się pewnie zabił xd), infrastruktura bardzo nowoczesna no i najważniejsze - tras jest od cholery, połączone różnymi wyciągami i gondolami, ale ruch bardzo ładnie się rozkłada i praktycznie nie ma kolejek, jeździ się na okrągło.
Polecam bardzo.
#narty #snowboard #alpy #gory #austria
advert - No, powiem wam, że pozytywnie zaskoczył mnie ten Saalbach. Byłem nastawiony ...

źródło: IMG_3488

Pobierz
  • 17
a gdzie jeszcze byles poza karpaczem?


@programista15cm: Schladming, Nassfeld, Zauchensee, Flachau, Kitz, wszystkie tam te ośrodki wokół Innsbrucka ze Stubai włącznie. to tylko o Austrii piszę, bo jeszcze trochę Szwajcarii objeździłem.

słucham teraz twoich argumentów że Saalbach nie jest top.
@programista15cm: XDD Schladming na jeden dzień? Flachau z przyległościami na jeden dzień? po co się wypowiadasz na tematy na które nie masz pojęcia?

jestem sto procent pewien że w Saalbach nawet nie byłeś, pierdnąłeś tak tylko jak typowy #!$%@?, i niczym nawet nie będziesz potrafił uargumentować odmiennego zdania.
moze jeszcze st anton na 1 dzien, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@programista15cm: ale czy ja gdzieś podważam wysoki poziom St Anton albo Ischgla? To ty się #!$%@?łeś do tego co napisałem, więc wypadałoby żebyś przestał robić z mordy cholewę i jakoś to uzasadnił.
am jest 8 wyciagow


@programista15cm: XDDDDD weź już przestań się kompromitować, teoretyku. nawet jakby liczyć wyłącznie 4berge, czyli te 4 główne góry, to jest duzo więcej tych wyciągów niż 8.

ok, udowodniłeś już że gówno się znasz na temacie, nie oczekuję więcej odpowiedzi, pzdr xD
advert - >am jest 8 wyciagow

@programista15cm: XDDDDD weź już przestań się kompromit...

źródło: Schladming - 4berge

Pobierz
@programista15cm: typie, ale widzisz że to jest link do tylko jednej górki, Planai? A ośrodek Schladming to cztery góry połączone ze sobą wyciągami i gondolami?

zupełnie serio, nie rozumiem po co ignoranci tacy jak ty wychodzą z założenia, że muszą wypowiadać się na każdy możliwy temat. nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz, posiłkujesz się wyłącznie danymi z neta, z każdym kolejnym komentarzem się błaźnisz, ale brniesz w to dalej. co
@advert: no ok, masz 4 gorki, na kazdej masz kilka dublujacych sie wyciagow.

Kazda gorka ma 800-900 m przewyzszenia.

Ponawiam pytanie ile razy chcesz zjechac z kazdej z tych gorej? 4 gorki, zjedziesz prawa i lewa strona (czyli 8 zjazdow gora dol) to masz 7k przewyzszenia.

Ile to mozna jeszcze katowac? tydzien?
@programista15cm: przecież nie będę się w pitagorasa z tobą bawił i jakichś wyliczeń na kiju komentował, ogarnij się xD rozmowa z tobą przypomina gadkę z eunuchem o ruchaniu. nie byłeś, nie widziałeś - ale poczytałeś w internecie i już się uważasz za eksperta. szkoda strzępić ryja na taką dziecinadę.

jedno na co chciałbym zwrócić uwagę, to twoja toksyczność. ktoś pisze coś z dobrymi emocjami, a ty jak rasowy przegryw szukasz na
@advert: ale skąd pomysł że tam nie byłem? To jest dość blisko Polski, zwłaszcza względem Francji Włoch. A przewyższenia masz opisane na mapkach i w źródłach.

Może faktycznie to był toksyczny wysryw ale mnie zawsze bawi jak p0laczki mówia że coś jest nie do przejedzenia