Wpis z mikrobloga

#kononowicz "Winny nr 1: Sławomir. Produkował nagrania dla jednego z youtuberów ze wschodu Polski. Produkował to za poważne słowo, coś tam nagrał, coś zmontował. - Pilnowałem, by nie działa się im krzywda. Wiadomo, to nieszczególnie poważny kontent. Ludzie, którzy w nim występują, są prości, nie chcę im pozwalać na za dużo swobody, że cenzuruję — opowiada swoją wersję wydarzeń Sławomir. - To nie była prawda, że manipulowałem tymi nagraniami.
bezpravkano207 - #kononowicz "Winny nr 1: Sławomir. Produkował nagrania dla jednego z...

źródło: slavomir

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: dobra Storch zamiast wrzucać jakieś poucinane screeny to lepiej poczekaj do końca sprawy bo wiesz Olgierdano już przed sprawą ogłaszał sukces...a teraz jakoś opuścił go entuzjazm i się rozpił XD pożyjemy zobaczymy tylko że jak przegrasz to żeby nie było żadnych fikołków.
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: Un nic nie manipuluje, mordy swojej do internetu też sam nie wrzuca, dba aby się krzywda nie działa mówiąc ćpunowi aby podczas mrozów nie wracał do domu bo jeszcze go nagrają, osobe rozpuszczona i leniwą wyręczył w każdej czynności poza sraniem i jedzeniem, a jej stan zdrowia leci łeb na szyje bo nie musi nic robić więc nie robi.
  • Odpowiedz
wrzucać jakieś poucinane screeny


@Ivan_Sekal: ale jaki sukces? pozew cywilny o naruszenie dób osobistych. są tylko dwie opcje: dobre sławkowe zostały naruszone albo nie zostały. tyle. tu nie ma żadnych sukcesów. widać że jesteś na poziomie gimbodonejterów. Rozumiesz świat jak nastolatki
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: tak i dlatego to ty nigdy nie masz logicznych argumentów i jedyne co potrafisz to ad personam. xD nie dziwne że jedyne co osiągnąłeś to praca jako 5ligowy dziennikarz XD czemu nigdy nie wrzuciłeś całego pozwu który dostałeś tylko jedynie ucięte screeny zawsze? Masz coś do ukrycia? No dawaj teraz aportuj, rób fikołka i rzuć coś ad personam. XDD tylko się nie rozpij jak Olgierdano jak dotrze do Ciebie, że
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: no to wrzucaj cały pozew. Co ty myślisz że ja Ci na słowo uwierzę szczególnie że sam to musisz ukrywać o co jest pozew?? XD wrzuć no dajesz a jak nie to jesteś zwykły paparuch i kończę rozmowę. Ale cały a nie uciety. Oj widzę znowu ad personam. Pan dziennikarz który nie wie że jak wrzuci kawałek screena to jest tak wiarygodny jak kosno. Wy go macie chyba jednego przodka.
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: >wyręczył w każdej czynności poza sraniem i jedzeniem

Z tym sraniem to bym nie był taki pewny, założyli mu przecież pieluchę, żeby mógł wypróżniać się kiedy chce bez wstawania z tapczana.

Ciekawe kto mu te pieluchę zmienia, może to właśnie powód ostatniego wypalenia zawodowego psa Zalewskiego
  • Odpowiedz