Wpis z mikrobloga

Trochę się narażam na stalkowanie, ale nie mogę się nie pochwalić. Miraski moje kochane. Po kilku miesiącach walki wreszcie trzymam w ręku moje pierwsze autorskie dziecko. Skarżyłam się na #mikro kilka razy, że jakieś płaczki i smutki mnie dopadały tuż przed nagrywaniem wokali, bałam się, że sobie nie poradzę i takie tam. Znalazła się szybko grupa wsparcia. Później miałam problem z tytułem płyty, też wykazaliście się kreatywnością. Dlatego też postanowiłam w ramach mojej wdzięczności przemycić "mikro" w nazwie i zatytułowałam płytę "Próba mikrofonu" (samo "Mikro" by nie przeszło, moi instrumentaliści nie wiedzą czo to wykop niestety). Dodatkowo obiecałam jednemu Miraskowi niespodziankę za pomoc w trudnej chwili, no i oto jest - podziękowanie w książeczce :)

Wołam zatem @Nerax123! Wyślij mi jakiś adres na priv to Ci prześlę jeden egzemplarz :)

A jakby ktoś był mega ciekawski to "Próba mikrofonu" znajdzie się w poniedziałek w sieci za darmoszkę :) Podrzucę linka w razie potrzeby!

#muzyka #oswiadczenie #whocares #atencyjnyrozowypasek #
wokalistka - Trochę się narażam na stalkowanie, ale nie mogę się nie pochwalić. Miras...

źródło: comment_aEVJINe8z3wQQ5st1FhxqxtvgZaytG4Z.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Filodendron: zawołam! zgłosił, ale ja gwiazdom odmawiam z prostego powodu: to jest bardzo nasza płyta, ona nic nowego do muzyki nie wniesie, nie zrobi rewolucji jak płyta "Granda" Brodki, nie dostaniemy Fryderyka za nią, ani Grammy. jesteśmy zespołem grającym dla przyjemności, wszyscy wprawdzie jesteśmy wykształceni muzycznie, połowa pracuje jako muzyk zawodowy, ale jednak nie jest to jakieś super muzycznie. produkcja bardzo domowa, ale za to szczera. piosenki głównie o miłości, bo
  • Odpowiedz
bardzo nasza płyta


grającym dla przyjemności


@wokalistka: I o to przecież chodzi.:)

A na Pit Bulla uważaj, to pies (heh) na featuringi. Już wielu chciało się wykręcić i im się nie udało. Pit Bull dogra się do do Twojej płyty, nawet nie będziesz wiedziała kiedy!:D
  • Odpowiedz