Wpis z mikrobloga

@arkan997:

BG3 fajnie pokazało jak się robi kolejny tytuł znanej serii.

Jak chce się kontynuować takie legendy jak Baldurs Gate, Mass Effect itd. to nie można sobie odwalić jakieś przeciętnej gierki a potem się dziwić, że gracze zaczynają toksyczny hejt.

Gracze po prostu nie lubią jak ktoś tworzy przeciętną grę a potem podpina ją pod znaną serię, bo inaczej by się to w ogóle nie sprzedało.
  • Odpowiedz
@arkan997: Zgadzam się. Sam jestem wielkim fanem massa, zagrałem w andromedę i byłem miło zaskoczony. Dużo mu do prawilnego massa brakowało, ale bawiłem się zacnie. Szkoda, że ostatecznie nie wyszedł dodatek z arką Quarian :/
  • Odpowiedz
@arkan997: To ja się kompletnie odbiłem. Jakimś wielkim fanem serii nie jestem. ME1 było fajne, ME2 trochę jak inna gra, ale też spoko, ME3 było słabe, ale Andromeda jeszcze gorsza. Fabuła miałka, postacie nudne lub irytujące.

Do tego całość sprawiała bardzo archaiczne wrażenie. Równolegle grałem w Cyberpunka 2077, który pomimo swoich wielu wad był o parę klas lepszą produkcją.
  • Odpowiedz
  • 0
Do tego całość sprawiała bardzo archaiczne wrażenie.


@Zeugma: Po mojemu gra wyglądała jak DA: Inkwizycja w kosmosie, zresztą nic dziwnego bo BioWare korzystał z tego samego silnika.
  • Odpowiedz
Badziew straszny, abominacja serii. Masa bugów, zacinek i wywalania ekranu. Nieczytelne menu, hud. Słaba fabuła, beznadziejnie bezpłciowi ''bohaterowie'', denne teksty, a animacje twarzy to tylko wisienka na torcie tego paszkwila. Przeszedłem tylko kilka leveli. Jak można tak #!$%@?ć najlepszego rpg (wg mnie)? Jak? (_ )
  • Odpowiedz
@arkan997:
Nie była taka zła ale to taka gra na raz. Całkiem udani towarzysze i ich wątki poboczne ale wątek główny to flaki z olejem. Do tego bardzo małe zróżnicowanie przeciwników i masa czasu traconego na poruszanie się po świecie by oddać jakiś głupi fetch-quest.

Był potencjał ale coś nie pykło i wyszedł średniak, który zawalił się pod naporem oczekiwań fanów serii.
  • Odpowiedz
uważam ze sredniosc to najgorsze w co może uderzyć medium. Wszystkie moje ulubione gry seriale książki, muszą robić bardzo dobrze jedną rzecz i jeśli jest naprawdę dobra to cala reszta się dla mnie prawie nie liczy. Cyberpunka nie sposób nie uwielbiać za miasto i całkiem niezłą fabułę (choć nie jest niczym niezwykłym to w dzisiejszych czasach wydawała mi się świeża), Mass effect miał bardzo fajne widmo zagłady wiszące nad całą fabuła. Trochę
  • Odpowiedz
Mass Effect Andromeda nawet mi się podobał


@arkan997: było parę fajnych rzeczy w tej grze, ale porównując do wcześniejszych części to Andromeda pod każdym względem wypada gorzej, znacznie gorzej
  • Odpowiedz
@arkan997: wygląda ale działała gorzej, miała masę błędów i widać był, że robili ją w pośpiechu. Ja to bardziej dałbym 6/10 ale jak wyżej. Skończyłem chyba 2 lata temu i nie było tragedii ale przechodząc zremasterowaną trylogię w zeszłym roku to andromeda naprawdę wygląda słabo. Mam nadzieję, że kolejna część się uda bo przy coraz dłuższych czasach produkcji raz na 10 lat gra 6/10 jak andromeda może zabić markę.
  • Odpowiedz