Wpis z mikrobloga

@splinter96: to też był przecież dzban, który walił fikoły, jak chociażby z zakazem aborcji, gdy jednego dnia był w pełni za, a drugiego już nie do końca, bo się okazało, że społeczeństwu to się nie podoba. Byłby dalej w konfie, to mówiłby to samo, co Bosak.
  • Odpowiedz
@splinter96: od zawsze Dziambor mi nie pasował do konfy, był zbyt inteligentny - ale jedna rzecz mnie w nim odpycha. On nie odszedł sam z konfy, tylko go #!$%@? z tej partii
  • Odpowiedz
@splinter96: Dziambor technicznie jest teraz w 3D (a przynajmniej startował z ich list), więc inny komentarz byłby dziwny.

Niemniej i tak jego i Kuleszę nadal uważam za najmniej #!$%@? ludzi którzy byli w konfie. Poza okazjonalnymi odpałami z króliczkami i głupim stanowisku w sprawie aborcji to da się nawet ich czytać i nie mieć odruchu wymiotnego.
  • Odpowiedz
@splinter96: nie obchodzi mnie czy Dziambor teraz porobi jakies nic nieznaczace gesty pod publiczke, skoro podpisał kalifacki wniosek o orzecznie TK ws ustawy aborcyjnej. Gość nie istnieje i bede bral udzial w wyborach po to, aby tak pozostalo.
  • Odpowiedz
Możliwe że był najnormalniejszym w domu wariatów.


@Morcin14: "Jak wśród ślepców królem jest jednooki, tak wśród idiotów mędrcem może być debil" (Janusz A. Zajdel, Limes inferior).
Nie mówię, że tak jest, ale patrząc po (niektórych) odklejkach Korwina i Brauna, to Dziambor z Lolą jest faktycznie normalny
  • Odpowiedz