Wpis z mikrobloga

@Smartek no tez tak mysle ale kurde, może oni naprawdę w to wierzą ? Zastanów się, załóżmy że są tak odklejeni że wierzą w to w 100% ze bylo 300k ludzi i wszyscy ich kochaja ( _)
@a4z4a4: jak był marsz rudego to cały wykop był #!$%@? zdjęciami, memami i żartami i to dosłownie przez zwolenników tuska, przeciwników i ludzie którzy mają #!$%@? ale mają dość karakana. Jak jest marsz pisowców skala jest nieporównywalnie mniejsza. Liczyłem na jakieś śmieszne memiki, a tu #!$%@? bo jedyne kto się ośmiesza to pisowskie klakiery xD
zastanawiam sie zawsze, czy sami w to wierzą czy piszą to z premedytacja i przez łzy


@xyz_xyz:

no tez tak mysle ale kurde, może oni naprawdę w to wierzą ? Zastanów się, załóżmy że są tak odklejeni że wierzą w to w 100% ze bylo 300k ludzi i wszyscy ich kochaja ( _)


@xyz_xyz:

Nie wierzą.
To są techniki tworzenia informacji zainspirowane sowiecką propagandą. Sam Macierewicz ma
@CzarnaSylweta ale to raczej dotyczy starszych ludzi, tych post sowieckich rocznikow. Nie znam nikogo mlodego( do ~40 lat) kto by się na to łapał. Kolejna rzecza jest że my sobie "wyguglamy" interesujace nas fakty, sprawdzimy a ludzie co obsluguja tylko tv lykaja to co z tv leci. A że od x lat sa przekonywani że np tvn to niemieckie czy inne zuO to też nie oglądaja innych kanałów. I tak się kręci.
ale to raczej dotyczy starszych ludzi, tych post sowieckich rocznikow.

Nie znam nikogo mlodego( do ~40 lat) kto by się na to łapał.

@xyz_xyz:

Nie.
Zobacz sobie na wyniki sondaży. Po prostu żyjesz w innej bańce. 15% młodych ludzi (18-29) głosowało na PiS a dorośli (30-39) to już 26%.
Nie znam nikogo mlodego( do ~40 lat) kto by się na to łapał.


@xyz_xyz:

Ja paru znam, z czego wiekszosc pracuje w IT, wiec trudno nawet domniemywac tego, ze to kwestia np wyksztalcenia (badz jego braku).

Mam wrazenie, ze Ty i pare innych osob nie doceniacie tego jak produkcja takich ludzi wyglada z punktu widzenia procesu. Poglady polityczne w Polsce w wielu przypadkach, szczegolnie w rejonach konserwatywnych, nie sa indywidualne tylko